şükela:  tümü | bugün
 • gerçekten sevseydi kilosundan rahatsız olmazdı.net.
 • biraz önce aynı tepkiyi alıp sözlükte bu başlığı görmemle dumurlardan dumurlara sokulmama neden olan söz.
 • şişko arkadaşın fakir olduğu sonucuna vardığım über ültimatom. bence bırak o kevaşeyi kardeşim. olmaz böyle tiplerle.

  not: zengin değilim. şişko olabilirim. lan?! tülay? sen misin?
 • en hafif tabiriyle orospu çocukluğudur
 • realist bir tepkidir.
  şimdi bu tepkiyi veren kızcağıza kızılmış "gerçekten sevmiyor, seven insan böyle yapmaz" falan filan da hangi erkek sevgilisinin 100 kilo olmasını ister veya hangi kadın 150 kiloluk adam ister. kimse istemez. kişi en başta kendine olan saygısından kilosuna dikkat etmeli. ufak tefek kilo alınır verilir mühim değil de obez kıvamına geliyorsa sıkıntı var. bahane de hazır "demek ki beni gerçekten sevmiyor" oldu paşama bak, sen fil gibi olacaksın, sıfır özen göstereceksin sonra da terkedilince ağlayacaksın. yok öyle. bakımsızlık nasıl bir ilişki bitirici unsursa bu da öyledir. kaldı ki sağlık sorunu yoksa ortada obez olmak bakımsızlık kapsamındadır bana göre. sevginin içinde estetik beğeni de vardır. estetik sevgi sadece yüzden ibaret değildir. sokakta senin karakterine daha uygun belki yüzlerce insan var ama sen onu sevdin. demek ki şekilsel bir olay da var işin içinde. dramatikleştirmeyin her boku.
 • anormal olmayan bir istek.
  fazla kilo şeker, tansiyon, kalp ve karaciğer rahatsızlıklarına neden olur.
  ölüp gideceksin gene üzülen ben olacağım olan bana olacak diye düşünülerek söylendi ise gayet normaldir.
 • doğumdan sonra aldığı kiloları veremezse aynısının ona yapıştırılmasını istediğim söz.

  insan birini güzel diye sevmez,sevdiği için güzel görür.bunu da kafana sok tamam mı canım benim.
 • forumda bunu söyleyen kadının, evlendikten sonra kendini iyice salıp bohça gibi göte sahip olunca hatırlamasını istediğim cümle.

  buna bonus olarak yine aynı forumda "kocam kilolarımdan dolayı beni sevmiyor", "kocamın gözü dışarıda" vb konular açması da yüksek ihtimal.

  sen tanıştığında da aynı kiloda olan adamı bir süre sonra şişman olduğu için istemiyorsan, tanıştığın gün 55 kg olup evlendikten sonra 20 kg aldığında da sevdiğin adam seni hiç istemez.
 • - kilo ver yoksa ilişkimiz biter!!!
  - siktir git lan bitti zaten az önce.

  evet böyle valla.
  mesele taraflardan birinin, sadece hafif fazla kilolu falan değil obez birinin zayıflamasını istemesi değil, bunu ifade ediş şekli. böyle mi denir danalar? ben de zayıf biri olmamama rağmen kilosu benim iki katımdan fazla birini istemem muhtemelen, mesele estetikten öte sevişemeyiz arkadaş, beceremem ben bence ama böyle de demem. insan olan bebeeem gel seni bir inceltelim der. hadi onu demez ezdin, ezdin, kırdın kemiğimi fırk falan der, karşı taraf da anlar. kaba olmayalım lütfen, tamam mı?