• - rejime girecem
    + bence sığmazsın
  • bir dönem diyetisyene gidilmiş ve başarılı bir şekilde 10 kiloya yakın kilo verilmiştir. daha sonra çeşitli nedenlerle diyet bırakılmış ve o 10 kilo aynen geri alınmıştır. bu geri alma sürecine askerliği nedeniyle şahit olamayan arkadaşa asker ziyaretine gidilir. arkadaş nizamiyeden çıkar çıkmaz sorar: "olm sen diyetisyene gidiyodun, naaptın diyetisyeni mi yedin?"

eve dönülür, eşofmanlar giyilir, yürüyüşe çıkılır, spor salonuna yazılınır.
  • + ben bale yapmak istiyorum anne
    - canım bale zıplayarak süzülerek yapılır yuvarlanarak değil...
  • şişman insanların, diğer insanlardan duyup sözüm ona hırs yapacağı ve bir mucize olarak 3 ayda 50 kilo verdirecek olduğu iddia edilen laflardır. külliyen yalandır. hırs yaparak verilen kilolar, verildiğinden daha kısa sürede geri alınırlar.

-sevgilinin ayrılalım demesi fazladan 30 kiloya tekabül eder.
    -arkadaşların çok şişkosun demesi kişi başı 2 kilo almaya tekabül eder.
    -ebeveynlerin söylediği laflar belkide en çok incitenlerdir ama kilo verdirmez. aksine anne için 3, baba için 5 kilo olarak geri döner.
    -kardeşlerin lafları etkisizdir. hasiktir lan dersiniz olur biter.
  • - uzaydan görünüyosun selma..
  • - oğlum koşma ev sallanıyor...
  • google maps'de seni görmüşler kızım..
  • gidilen tatilde havuz kenarındaki sütten kesilmiş yeni bebenin size bakıp anne meme diye ağlamaya başlaması (tabi erkek olduğunuzda geçerli)
    (bkz: allah korusun)
  • babam : oğlum öküz gibi oldun kusura bakma ama, ekmeği azalt
    annem : oğlum bu ne hal, götün arkada lambır lımbır oynuyo, çok çirkin duruyo
    dayım : sen siksen kilo veremezssin.

sonuç: 5 kasım 4 nisan arası 1 ayı sporsuz toplamda 18,9 kg, hedefe sadece 5.8 kg kaldı. 2 ayda halledelirse kilo verdirme gücüne sahip lafları söyleyenlerin karşısına "bir zamanlar tombul ama gururlu bir genç vardı" edasıyla dikilinecektir.
    edit: 30 temmuz 2013 itibariyle kilomuz 76,3, kalan 1,3 bir gıdım kaldı
  • (bkz: öküz boku gibi katman katman olmuşsun)

teşekkür ederim anne.
hesabın var mı? giriş yap