şükela:  tümü | bugün
  • peynirden başkası değildir.

o kadar çok seçeneği var ki ve namussuz tek başına da yenmiyor. istiyor ki yanına ekşi mayalı bir ekmek, zeytinyağı ve bi dünya şey. toksan bile bi parça yiyesin geliyor.

kesinlikle benim zayıf noktam peynirler...
  • (bkz: antakya mutfağı)

evet komple.

diyet dönemim hep memlekete denk geliyor, ekmeği kestik de annem akşam katıklı ekmek yapıyor o ne olacak? hadi tatlıyı kestik, ya ev yapımı közde künefe? nasil yemiyim?oruklar?keşkekler? kombeler??
  • (bkz: baklava)

her diyette de mutlaka 1 kilo baklava yerim yani ardından yeşil çay içmek kaydı ile.
  • benim için tartışmasız (bkz: alkol)

edit: gerçi başlıkta yiyecek demiş ama ben içecek klasmanında yanıt olarak yazmış olayım
  • 24 kilo vermiş biri olarak, tatlının her çeşidi... ama ilk üç hafta, sonra acıya alışıyorsunuz .
  • yaşasın ilk yazan ben olacağım!

makarna kardeşim!

herkes künefe, iskender falan diye yardırmış olsa da, benim için diyeti bozabileceğim, hatta uğruna can verebileceğim bir lezzettir makarna.

not: akp'li değilim.
  • iskender ve kunefe.

dun sabahtan yaptim sirt cantami is cikisinda spora gidicem, kararliyim. spora gitmeden once teknosaya bi ugrayayim su bizim 1 aydir garantiden gelmeyen kulakligi bir sorayim dedim. orada once yarim saat sira bekledim sonra da direk 250tl nakit iade aldim. simdi seytan bu rahat durur mu basladi durtuklemeye. oglum bak saat gec oldu simdi salon kalabaliklasmistir, karnin da ac. elinde sicak para da var derken. spora gitmek icin cikip bi bucuk iskender bir de kaymakli kunefe gomup eve dondum.
  • hangi iradeyi soruyorsun bilmiyorum ama milli iradeyi en çok otobüsten atılan çaylar zorluyor.
  • benim için cipstir, hem de mısır cipsi.
  • sözlük ahalisinin bir çoğunun abdülhamit'in aşure kazanı gibi göte sahip olduğunu öğrendiğimiz başlık.