şükela:  tümü | bugün
1913 entry daha
  • 1,90 boy 94 kiloya ulaşmamla beraber daha önce 2-3 kere denemeye kalkışıp beceremediğim eylem. 3 gün önce yeniden başladım. daha arzulu daha istekli bir şekilde.

kesinlikle en azından şu kısa vaade de hayatımdan ekmek , un , şeker , yağ gibi şeyleri çıkardım.

her sabah geceden hazırlamış olduğum ceviz suyumu içip 3-4 cevizi ağzıma atıyorum.

her öğle yemeğinden 30-40 dk sonra kayısı çayı içiyorum.

ofiste 1,5 litrelik su şişeme hergün 9-10 nane yaprağı koyup , 3-4 dilim limon atıp öyle içiyorum.

haftada 2 gün yogurt kürü yapacağım (zerdeçal , zencefil ve tarçın ile. ) salı ve cuma günü olarak belirledim bugünleri. tadı iğrenç maalesef.

sabah ofise giderken elma ya da muz alıyorum. o an canım hangisini çekerse.kahvaltım bu.

öğlen yiyorum. ev yemekleri yapan bir yere gidiyorum. az bulgur pilavı , haşlanmış tavuk - patates , fırında tavuk-patates , tavuk sote, kuru fasülye gibi şeyler yiyorum. yemeğin suyunu yememeye dikkat ediyorum. yanına yoğurt alıyorum içine pul biber atıyorum.

kahvaltı ve ögle yemeği ile öğle yemeği ve aksam yemegi arasında ki acıktıgım bosluklarda almıs oldugum fındık , badem , kajudan 3-4 tane atıyorum ağzıma.

haftada iki akşam yogurt kürü , iki akşam tom balıklı , salatalıklı , domatesli salata yiyeceğim bol limonlu. bir gün fırında haşlanmış pul biber , kekik , soğanlı patates yanında yogurt ile gayet güzel tadı var.bir akşam haşlanmış tavuk , haşlanmış patates. diğer iki akşamda buluruz artık bu tarz şeyler.

ve aklıma geldiğinde bir diş sarımsak yutuyorum su ile beraber hap gibi her gece yatmadan.

evde aksam yemeginden sonra 21:30-22:00 arası yapabilcegim en çok göbek yağı , popo yağı eriten egzersizler arıyorum. mekik listede. başka ne var? bu yola başkoymuş bilge arkadaşlardan yardım bekliyorum.

eksik veya fazla bir nokta varsa uyarın lütfen.
  • eğer başlangıcı yapabilirsem, gerisini çok iyi getirdiğim eylem.

çok kilo alıp veren bir insanım. 2 ayda 15 kilo verdiğim de oldu. bir sene 93, ertesi sene 78, bir sene 97, ertesi sene 82 kilo olduğum dönemler geldi. kafaya takınca başarıyorum, ama önemli olan o "kafaya takma" konusu. evlendikten sonra 5 ay içinde 7 kilo aldım. şimdi bu kiloları atmak için başlangıç yapmaya uğraşıyorum.
4 entry daha