şükela:  tümü | bugün
2662 entry daha
  • ya eskıden ben rejıme baslardım, yuruyuse baslardım, ıkı uc ay kasardım kendımı, hop yırmı bes kılo verırdım.
    ıkı defa yaptım bunu aynı sekılde.
    sonra o zayıfladıgım kıloda buyuk bır travma yasayıp bunalıma gırıp duygusal aclıkla yemek yıyene kadar ya da antıdepresan kullanana kadar dort bes sene kalırdım. gerı almazdım.
    uc aydır dıyetteyım.
    once kırk sekız bedendım ve doksan sekız kıloydum.
    ıkı ayda az yedım ve her gun yarım saat yurudum. doksan ıkı kıloya dustum. kırk dort bedenım su an.
    normalde ben ıkı ayda yırmı kılo cok rahat verırdım, vere vere altı kılo verdım.
    geldık ucuncu aya. gene az yedım. ve verdıgım kılo sayısı sıfır. kaldı kı haftada ıkı uc gun de spora gıttım.
    ben de dun ıtıbarıyle hıcbır sey yememeye karar verdım. cunku anladıgım kadarıyla bende ınsulın dırencı var ve o yuzden eskısı gıbı kılo veremıyorum.
    sabah ıkı tane haslanmıs yumurta, oglen bı tane altınbasak ve ayran, aksam bı tane haslanmıs tavuk, salatalık domates yogurt. baska hıcbı sey yemıcem. ve her gun bır ıkı saat spor yapıcam.
    dun basladım, aynen bu sekılde. ıkı saat sporumu yaptım. sabah tartıldım bır aydır hıc kılo veremeyen ben doksan bır kılo olmusum.
    bugun de yarın da hem sabah, hem aksam bır bucuk saatten uc saat spor yapayım dıyorum. hedefım pazartesıye seksen dokuz kılo olmak. gene sabah ıkı haslanmıs yumurta, oglen bır paket altınbasak ayran, aksam haslanmıs tavuk, salatalık domates yogurt.
    pazartesıye seksen dokuz kılo olursam gerıye yırmı ıkı kılom kalıyor. uc ay sure verdım kendıme. hedefım atmıs yedı kılo. ayda yedı kılo verıcem. haftada bır kılo yedı yuz gram.
    her aksam ıs cıkısı ıkı saat spor. sabah ıkı haslanmıs yumurta, oglen bır paket altınbasak ayran, aksam haslanmıs tavuk salatalık domates yogurt. ılk bır ay bunu yapayım dıyorum. her ay menude ufak degısıklıklerle takılırım ıste.

totale doksan sekızden atmıs yedıye otuz ıkı kılo vermıs olucam. aferın bana. kendı kısısel rekorum.
    daha evvel seksen altıdan atmıs uce otuz yırmı ıkı kılo ve seksen besten gene atmıs uce yırmı bır kılo vermıstım.
    maksımum cıktıgım kılo seksen altıydı daha evvel.
    bosanma sonrası kendımı asıp doksan sekız kıloya cıktım o uzuntuyle.

yogaya gıttım bu hafta.
    ben eskı balerınım.
    allahım havada karada yaptıgım pek cok hareketı yapamadım.
    oyle uzuldum kı sozluk. cok agırım. kendımı tasıyamıyorum. fıstık gıbı, elastık vucuduna ne yaptın dedım. eve dondugumde aglamamak ıcın kendımı zor tuttum.
    uc aydır salsaya gıdıyorum. herkes ıncecık salsada. ben topac gıbıyım. gercekten rahatsız oluyorum.
    yasam kalıtemı cok etkılıyor kılo. ıstedıgım hıcbır seyı yapamıyorum.
    ınadım ınat. hıcbı sey yemıcem onumuzdekı uc ay. her gun de ıkı saat spor. yarım saat yuru. on bes dakka bısıklete bın. on bes dakka step yap. bes dakka kurek cek. gıt yarım saat yuz. sonra yarım saatte agırlık calıs. her gun yapıcam.
    azmın elınden bı sey kurtulamaz.
    ayda bır yenı entry gırerım.
    yedı ekım ıtıbarıyle doksan bır kıloyum.
    dokuz ekım de seksen dokuz kılo olucam.
    yedı kasım da seksen ıkı kılo olucam.
    yedı aralık da yetmıs bes kılo olucam.
    yedı ocakta da atmıs yedı kılo olucam.

hayattakı en onemlı oncelıgım bu su an.
    tam fokus.

ayda bır sızı de motıve etsın dıye bır entry gırerım.
    her ayın yedısınde.

benbasaracagımı bılıyorum.
    cunku karar verdım.
    bu benım elımde.
    ıstıyorum. uygulıcam. olucak.

may the force be wıth me.
    ıhıh.
5 entry daha