şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
5213 entry daha
  • kendinize bu gece bir waffle ısmarlayın.
  • yeme alışkanlığınızı değiştirmeyecekseniz hiç uğraşmayın. kuzu kuzu geri alacağınız kiloları vermek psikolojik olarak daha büyük bir yük olacak.
  • yüzde yetmiş yemek yüzde otuz spor dersek biraz aç kalmak şart benim vazgeçilmezim tatlıydı aç kalmak hiç sorun değildi ama çikolata bağımlısı olmak çok zorladı. canım tatlı çektiğinde muz gibi meyvelerle sakinleştim daha sonra kilo verdikten sonra tadımın barları var her yerde de bulunuyor ve kesinlikle o an sakinleşmenizi sağlıyor kalorisi düşük ve sağlıklı ve tabiki spor olayı ben hiç bir zaman tam olaya adapte olamadım her şeyden önce sıkıcı geliyordu bunun için de dansı önerebilirim hem çok eğlenceli hem de aşırı zayıflatıyor bacaklarım ilk zamanlar o kadar ağrıyordu ki. iyi bir hoca bulun ve dans edin zayıflayın mutlu olduğunuzu ve hareketleri yapabildikçe kendinizi daha iyi hissettiğinizi fark edeceksiniz.
  • akşam yemeğinden sonra hiçbir şey yemeyin. gece yatağa girerken mideniz boş olsun bu aynı zamanda rahat uyumanizi sağlar. yemek yerken lokmaları çok çiğneyerek yutun bu çabuk doymanızı sağlayacak ha bir de abur cubur yemeyi bırakın.
  • çok basit ve bilindik tavsiyelerden bazıları:

evden çıkmak istemeyen bir tip iseniz ip atlamayı öğrenin. `:https://www.youtube.com/watch?v=_g05nz3rro8` sadece basic bounce ve boxer step'i öğrenseniz yeterli olur. günde bes dakika ile başlayın. giderek artırın. 15 dakika ideal bence. önemli olan her gün yapmanız.
    evden çıkmak isteyen bir tip iseniz: koşun ya da gym'e yazılın. koşuya başlamayı ciddi olarak düşünüyorsanız biraz araştırma yapmalısınız. sözün kısası kardiyo şart.

diyete gelince, yapabilirseniz keto artı intermittent fasting yapın. bu zor diyorsanız keto yapın, günde iki öğün yiyin ve iki öğün arasında minimum 8 saat bırakın. bu da zor gelirse karbonhidrat alımınızı mümkün olduğunca kısın.

sağlıcakla.
  • yeme alışkanlığınızı tamamen değiştirmeniz gerekir. spor yapamıyorsanız bölgesel zayıflama uygulamaları alabilirsiniz. (bkz: soğuk lipoliz)
  • fit insanlarla, spor yapmayı hayatının bir parçası haline getirmiş insanlarla takılmak.
12 entry daha