şükela:  tümü | bugün
2582 entry daha
  • dert sahibi olmak.
    bir şeye üzülün. birkaç haftaya eriyorsunuz.
  • en kısa ve sağlıklı yolu için (bkz: ketojenik beslenme)
  • ağırlık + kardiyo ve beslenme

15 günlük bir diyet ile
    ilk 5 gün
    sadece spor sonrası karbon
    spor sonrası 30dk kardiyo

ertesi 5 gün
    sdece spor sonrası karbon
    spor sonrası 1 saat kardiyo

son 5 gün
    karbon sıfırlandı
    spor sonrası 1.30 saat kardiyo

son 5 gün karbon olmayacağı için baya zorlanılacaktır ama baya belden götürür.
    15 günlük acele erimeniz gerektiğinde acil forma girmeniz gerektiğinde işe yarar bence

edit: 1000den fazla fav alan yazım var ama hayatımda bundan fazla özel mesaj almamıştım. az önce geldim eve saydım 43 kişiye mi ne cevap verdim yarım saat sürdü amına koyim.
    ya kurban olduğum
    besin neyden oluşur; mikro olan vitamin ve minerali saymazsak makro olarak karbonhidrat, protein, ve yağdan oluşur.
    e yavrum makrodan bahsettiğim belli. karbon en çok neye benziyor.
    tabii ki karbonhidrat.

hayır tabii ki sorun canınızı yerim neyse yazayım dedim.
    karbon = karbonhidrat

son olarak da belirteyim ben uzman falan değilim kendimde acil yağ yakmam gerekiyorsa kullandığım bir şey. bazılarının kafası karışmış bir noktada daha belirteyim.
    spor yaptığımız için kesmememiz gereken asıl bomba şey protein. protein her zaman tam alıyorsunuz(kas kaybetmemek veya minumum düzeyde olmasını sağlamak için kayıbın) hatta deli gibi yağ yakım döneminde olduğunuz için kilonun 2 katı protein alabilirsiniz.
    normalde ben 1.5 ve 1.8 katı olarak alırım yağ yakım döneminde değilsem.

yani protein kısmak diye bir şey olamaz. 15 günlük hızlandırılmış yağ yakma işi yapıyoruz burada. 15 günden sonra beslenmenize karbonu eklemeyi ihmal etmeyin. yoksa yürüyen uykucu olarak ortalıkta gezersiniz halsiz olarak.

buradaki hedef. misal 15 gün sonra sevişecek misin paaat yap bunu.
    15 gün sonra tatile mi gidicen paat yap bunu.
    15 gün sonra her ne sikim yapacaksan yap bunu veya yapma. dediğim gibi uzmanı değilim benim kendimde taktiğim bu
  • günde 2 öğün ve fiziksel aktivite ile 12 kilo verdim

he isteyerek mi hayır..

detaylar..

süre : 2 ayda

sabah: 1 muz saat 10 civarı ve türk kahvesi

saat 2 ,3 gibi karın açlığından bayılmamak için herhangi bir sebze yemeği /kek hatta simit veya çok çalışılmışsa 1 adet snickers

akşam 8 gibi tavuk veya et ile pişirilen bir yemek.. hatta bazen pizza

yoğun aktivite = dalış eğitmenliği..

haftada 1/ 2 gün 3 yumurta ve hindi fümeli kahvaltı.

aşırı önemli not hiçbir öğünde ekmek kullanmıyorum

fiziğim çok güzel oluyor evet ama pek sağlıklı değil.. zamanım olsa daha fazla yerdim kesinlikle
  • tam bir paradokstur. ne kadar kısa sürede kilo vermek isterseniz hedefinize o kadar uzun sürede ulaşırsınız.

tanım: gerçekçi olmak.
  • aşık* olmak olabilir.
  • kolunu ya da bacağını kesmek kesin bilgi
  • atıştırmalıklara dikkat etmek. misal kabak çekirdeğinin 100 gramı 440 kalori. 100 gram tahıl patlağı 360 kalori. 100 gram kabak çekirdeğiyle 1 saat oyalanırsın. 100 gram patlakla 2,5 saat.
  • aynı zamanda verilen kilo + bir miktar daha almanın da yoludur. yakın zamanda aldığınız kiloları zaten hızlı verirsiniz, ama birkaç yıl içinde aldıklarınızı yavaş vermek zorundasınız, özellikle aç kalarak mümkün değil pek.
  • üzülmek.
    ne garip normalde diyet yapsan mümkün değil o kadar az zamanda o kadar kilo vermen ama üzülünce sanki vücudumuz bari garibimin burdan yüzü gülsün der gibi amaçsızca kilo veriyor, ben biraz memnunum bu durumdan
345 entry daha