• kurduğum birebir iletişim ve çeşitli gözlemler sonrasında varlığına inanmaya başladığım garip durumdur. sebebini çözebilmiş değilim henüz. çözebilecek bir konumda da değilim zaten ama psikolojik olduğunu düşünmüyorum. hormon-kilo bağlamında bir şeyler olması kuvvetle muhtemel.

edit: arkadaş zayıf kadınla ilişki kuramamış olsam böyle bir çıkarıma nasıl varmış olabilirim? kafanız mı güzel? sürekli kilolu kadınlarla birlikte olmadığım gibi sürekli zayıflarla da olmuyorum. bir de kimseye şişman falan demedik. tecrübe ile varılmış bir sonuç sadece bu abartmayın.
  • ne bileyim oğlum ölçmedim ki m.na koyim..
  • (bkz: fat amy)
  • karşı tarafın libidosu ekseninde de incelenmesi gerekir...
  • ne alakası var zayıf kadınlara erişmek zor diye kilolu kadınlarla tatmin olma güdüsüyle filan?

kiloyla libidonun alakası var mıdır bilmem ama balık etli olup libidosu düşük hatun görmedim. şişkoluk başka bişi. ama şişko olmak ne kadar sağlıksızsa bi deri bi kemik zayıflığında olmak da bir o kadar sağlıksız. libidoları da az olur başka değerleri de az olur. şişkolarda da kandaki bir çok değer yüksek olur. yani olması gerekenden yüksek. libido için konuşmuyorum.

neticede ortalama ya da balık etli hatunlarda libido ve diğer değerler daha olması gereken seviyede olur gibi geliyor bana. ya da kendimden yola çıkarak öyle tahmin ediyor da olabilirim. bilemedim.
  • kilo verdirebilecek kadar güçlüyseniz gideri olan libidodur.
  • yağdan olması muhtemeldir.
  • doğru la. enteresan, bunu bende düşünürüm:)
  • kilolu kadınların, kendilerini çirkin sanıp erkeklere cinsellikle yamanmaya çalışmasıyla alakalıdır belki. bunda kesinlikle bir genelleme yok, tamamen bir tahmin.

kilo kesinlikle çirkinlik yaratmamaktadır bana göre.
hesabın var mı? giriş yap