şükela:  tümü | bugün
  • kurduğum birebir iletişim ve çeşitli gözlemler sonrasında varlığına inanmaya başladığım garip durumdur. sebebini çözebilmiş değilim henüz. çözebilecek bir konumda da değilim zaten ama psikolojik olduğunu düşünmüyorum. hormon-kilo bağlamında bir şeyler olması kuvvetle muhtemel.

edit: arkadaş zayıf kadınla ilişki kuramamış olsam böyle bir çıkarıma nasıl varmış olabilirim? kafanız mı güzel? sürekli kilolu kadınlarla birlikte olmadığım gibi sürekli zayıflarla da olmuyorum. bir de kimseye şişman falan demedik. tecrübe ile varılmış bir sonuç sadece bu abartmayın.
  • aşağıdaki mantıkla açıklanan şey.

yağ(kilo) östrojen'i yükseltir.

östrojen de libidoyu yükseltir.

(bkz: östrojen)
  • salak salak konuşmayın ya.
  • (bkz: fat amy)
  • palovre.

lan bu zayıf lan ben ne yapayım böyle dal gibi kızı dediğim bi hatunun, sırf libidosu ve sınır tanımazlığıyla beni dize getirdiğini düşünüyorum da...

palovre yani.

aynı şekilde kilolu bi hatunda da aynı şeyi gördüm. kiloyla pek alakası olduğunu zannetmiyorum, tamamen kandaki östrojen seviyesi ve genel hormonal durumla ilgili, ki bu da genelde doğuştan gelen bir şey.

hatta daha isabetli bir tespit sıçayım size: hayatımda var olmuş ne kadar nemfoman hatun varsa hepsi, çocukken de böyle yarağa küreğe meraklı olduklarından falan söz etmişlerdi.
  • kendilerini görece zayıf kadınlar karşısında yetersiz görmelerinden ötürü bilinçaltından istemsizce gelen tatminkar olmalıyım içgüdüsüdür.
  • karşı tarafın libidosu ekseninde de incelenmesi gerekir...
  • ne alakası var zayıf kadınlara erişmek zor diye kilolu kadınlarla tatmin olma güdüsüyle filan?

kiloyla libidonun alakası var mıdır bilmem ama balık etli olup libidosu düşük hatun görmedim. şişkoluk başka bişi. ama şişko olmak ne kadar sağlıksızsa bi deri bi kemik zayıflığında olmak da bir o kadar sağlıksız. libidoları da az olur başka değerleri de az olur. şişkolarda da kandaki bir çok değer yüksek olur. yani olması gerekenden yüksek. libido için konuşmuyorum.

neticede ortalama ya da balık etli hatunlarda libido ve diğer değerler daha olması gereken seviyede olur gibi geliyor bana. ya da kendimden yola çıkarak öyle tahmin ediyor da olabilirim. bilemedim.
  • kilo verdirebilecek kadar güçlüyseniz gideri olan libidodur.
  • yanlış önerme. zayıf olmaya veyahut şişman olmaya bağlı değildir. aranızdaki ten uyumuna, çekiciliğe, tutkuya bağlıdır.