• şişman kadın seven erkeklerle ilişki yaşamaktır diye tahmin ettiğim sebeptir. zira 55 kilodan daha fazla kilosu olan kadınlar benim gözümde şişmandır.
  • önce tanımsı bir şey diyelim: irdelenmemesi gereken sebeptir.

sonra;

he amk kilosu 55'ten aşağı olanlar da kapıda sırada bekliyor, keh keh.

sevişme isteğini böyle saçma sapan dikkat çekme yöntemleri ile belirten başka tür var mı acaba sözlük erkeği dışında ?

hehe.

edit: başlık başa kalabilir tedbir editidir. başlığı ben açmadım, evet.
  • (bkz: bunu anana sorsana delikanlı)

anan da eminim 40 kilo evlenmiştir ama senin gibi birini fırtlatınca olmuştur 140 kilo. sahi o da var olmasın mı? yoksa anam hariç mi diyorsun?

sahi, bir kadına ananız ya da bacınız olmasa da saygı duymayı ne zaman öğreneceksiniz?
    evet evet, siz sadrazamın sol taşşağısınız, sizin ananız bacınız da mikemmeeel insanlar, onun dışındaki herkes bok. hı hım.
  • bakınız vermeyi sevmem ama...
    (bkz: brienne of tarth)
    (bkz: gwendoline christie)
  • double kökte burger
  • kadınları bu meta haline getirme sebebi nedir allah aşkına? size ne ya kadının kilosundan? bir kadının amacı senin gibi başkası tarafından beğenenilmek mi sadece? ne sığ düşüncedir bu yarabbi?
  • 53 kiloyum 2 kilo daha alırsam varoluş sebebim de ki değişiklikleri gözlemleyip yazacağım..

edit: 55 kilo oldum henüz bir değişiklik yok belki gece 12 den sonra olur gözlemleyip yazacağım.
    (10.04.2019)
  • 55 ne amk kadın dediğin 45 50 den fazla olmamalı,çünkü kucakta sektirilmez.
  • dünyayı güzelleştirmek olabilir
    (bkz: ella fitzgerald)
hesabın var mı? giriş yap