147 entry daha
  • 46 beden bir kadın olarak kendime en yakıştırdığım giysilerden biri. aynaya baktığımda hiç de kötü olmayan bir görüntüm var, derli toplu ve güzel hisseden bir kadın. standart bir kalıp yok! insan yakıştığını, iyi hissettiğini düşündüğünde rakamlar tuzla buz oluyor
    gerçi hakan akkaya 46 beden kadın kelimelerini hakaret etme cümlesi olarak kullanıyordu ama işi gereğiydi tabi. beni güldürmüştü sadece:))
    edit: kategorize edilmeye karşı yazılmıştır.
  • yakıştığını düşünüp iyi hissediyorsunda ablacığım olmuyor, gerçekten hoş olmuyor.
  • kilolu olmayı övmüyoruz, kilolu olanları acımasızca eleştirdiğimiz de olmuştur, çünkü, kilosundan rahatsız olduğu halde kurtulma gayretinde olmadığı için. ha kendisi rahatsız degilse kimseyi ilgilendirmez. ama kilolu olmak ayıp veya utanılacak bir şey degildir. o yüzden “utanmıyor mu?” gibi bir yaklaşım hadsizliktir.
  • zayıf istemek ;sizin gerçekten o kişi için mi yoksa siz erkekler için mi geçerli.tum erkekler için söylemiyorum lakin bazı şeref yoksunu tipler fit bikinili kadınlara hallenicek kadar aciz. şişman gördüklerinde kalkmayan bi penisleri oluyor işlerine gelmiyor.. insan kendini rahat ettiği sürece hicbir sıkıntı yoktur..
  • isteyen istediğini giysin yeter ki renkler uyumlu olsun.
    kilolu olan değil kilolu olanları eleştirenler utansın.
  • (bkz: zırt pırt göz zevki bozulan pasif agresif insan)

valla dar paça kısa pantolon giyen erkek görünce bırak göz zevkini kafa derim uyuşuyor, tansiyonum yükseliyor, yanımdan geçerken gözlerimi kısıp görüntüyü flu yapıyorum da anca panik atağımı kontrol altına alıyorum.

e biz diyor muyuz giymeyin, demiyoruz, kim ne isterse giysin ya, bırakın insanları, hayat düşündüğünüzden daha kısa...
  • benim gibi muhteşem bir kadındır. bazı orospu çocuklarının göz zevki bozulacak diye canının istediğini giymekten utanmayan rahat kadındır.

(bkz: sen benim götüme kurban ol yavşak)
  • avrupalılar ile aramızdaki en büyük fark bu. adamlar kendileriyle ve çevreleriyle barışık oldukları için isteyen istediği gibi giyiniyor ve kimse de kimseyi yadırgamıyor ya da yargılamıyor. herkes kendinden sorumlu. başkası ne yaparsa, ne giyerse giysin boş verin. herkes manken gibi sanki de kilolu insanlar utansınmış. herkes kendi vücuduna baksın. bırakın artık bu işleri.
  • veritabanı oluşturuyorsak yaz beni de evladım.

bir de kilo alıp vermekten kaynaklı çatlaklarım var ki evlere şenlik! bakmalara doyamazsın.

ama en güzeli senin gibilerin, günün sonunda, ne kadar yaşlı, çirkin ve şişman olursak olalım bir kerecik verelim diye soytarıya dönüşmelerini görmek. bunu da tüy diye senin tespitine dikelim.

ne ağlak cinsmişsiniz be editi: son paragraftaki "senin gibiler" kısmını görmeyip tüm erkeklere yönelik bir itham olduğunu düşünerek yardıranlar boşuna yeşillendirmesin. zira yeşil size hiç yakışmıyor.
  • beğenmeyen küçük oğluna almaz.
393 entry daha
hesabın var mı? giriş yap