• evlenilecek erkek tipidir. bakınız niçün:

bembeyaz tenli fıstık gibi bir hatun olan canımın içi anneciğime ten olarak benzememe rağmen, kıl tüy konusunda ona değil babama çekmişim mesela. kadında hiç tüy yok, olanlar da sapsarı gözükmüyor zaten. ama, benim beyaz tende o tüyler "ben burdayım, ben burdayım" diye bağırıyor. hepsi babamın suçu!!! alsan alınmıyor, her taraf çürüyor morarıyor yapış yapış oluyor... kıpkırmızı bir şekilde geziyorsun bir süre... epilasyon dediğimiz olay beter bişey.

işte ben, kıldan tüyden nefret edip her türlü epilasyon yönteminden gına gelmiş biri olarak bu erkeklere talibim. tamam, bir süre sonra "ühühühüh yaa herifin bacağında benim bacaklardan daha az kıl var" diye depresyona girebilirim ama gerekli bir şey bu. sonuçta, genetik bilimi sayesinde çoluğumun çocuğumun daha az kılı olacak "anne ne iyi etmişsin de babam gibi kılsız bir erkekle evlenmişsin" diyecekler. ben ve benim gibi düşünen rasyonel insanlar sayesinde, ağda sektörüne büyük bir darbe vuracağız...

çok nazi gördüm sanki kendimi. hem, sanki etraf kılsız erkek kaynıyor da... öööfff.... ben gidip bi çay demliyim...
  • birçok fantaziyi gerçeleştiremeyecek erkek türü.
    (bkz: gogus killarini supermen amblemi seklinde kazimak)
  • ergenlikte bunun ezikliğini yaşamış, olgunlukta ekmeğini yemiş erkektir.

(bkz: kendimden biliyorum)
  • kılsız erkek, susamsız simit gibidir.
  • (bkz: cillop gibi)
  • japonya da revacta olmayan erkek turu. japonlar erkegin zeki, cevik ve killisini severler, hatta sirf bu yuzden goguslerinde kil ekletme gibi sapik seylere basvuran japon erkekler oldugu bilinir.
  • parlak er bünye.
  • bu bizim bi’ arkadaştı. gayet kıllı bir erkekken bazılarının bir gecede cahil kaldık dediği gibi bu da aşktan sebep bir gecede kılsız kaldı.
    karşılıksız aşktı tabii. bu kıza deli divaneyken, kız bunu derslerden geçmesini sağlayacak yürüyen bilgi küpü olarak görüyordu. sonra kızın başkasıyla sevgili olduğunu duydu, yetmedi gözüyle gördü. orman gibi adam bir gecede gobi çölüne döndü. sadece saç,vücut, sakal vs değil; kaş, kirpik hepsi gitti.
    stresten dediler. ışın tedavisi vb bir sürü tedavi gördü. üzerinden 15 sene geçti, hala eskisi gibi değil.
    kıssadan hisse; kimseyi hayatınızı b.k edecek kadar sevmeyin. önceliğiniz hep kendiniz olsun. sık sık canım kendim deyip şımartın kendinizi. elin kızı acımıyor. bir de hassassanız sonuçları kötü oluyor.
hesabın var mı? giriş yap