şükela:  tümü | bugün
  • star tv'nin show tv'deki var mısın yok musun'un reytinglerine sulanarak peydahladığı yeni yarışma programı. tahminen şubat ayı ortalarında yayına verilecek ve kenan ışık tarafından sunulacak.

evet eminim ayrıca son kararım.
  • kim 500 bin ister in yakinda baslayacak olan odulu artirilmis yeni versiyonu. star tv de yine kenan isik sunuyor. yarismaya katilmaya hak kazanan herkes yarisacakmis. yarismaya gelen 10 kisi arasindan bir soruya en hizlı cevap veren kisilerin yarismasi kurali kaldirilmis.
  • yarışmacılara diğer yarışmalardan** farklı olarak 4. sürpriz bir joker verilecel olan yarışmaymış
  • eğer bahsi geçen milyon ytl. türündense "ben isterim, ben ben ben" şeklinde şevkle cevaplandıracağım, hayırsever bir insana ait olduğunu düşündüğüm sorudur.

çok müşkül durumdayım sayın hayırsever. bir haftadır tatildeyim, cepte bir haftam daha var, ama ondan sonra yine işbaşı yapıcam. sabahın körü kalk, işe git, vırvırvır dırdırdır ... üstelik kar tatili neyin de yok sanırım. düşündükçe içim acıyor, yüreğim sıkışıyor.

benim gibi zavallıları motive etmek için "çalışmaya alışan insan evde oturamaz, sıkılır" diye bir laf icat edenlere selam ederek şunu da belirtmek isterim ki, maaşım hesabıma yattığı sürece zinhar sıkılmıyorum evde boş boş oturmaktan, zaten evde boş boş da oturmuyorum çok yoğunum; gezecek bir sürü yer; ilgimi, şefkatimi, sohbetimi bekleyen dolu insan var.

demem o ki tembel olabilirim ama açıksözlüyüm. bu açıksözlülüğün mükafatı olarak da bir milyon ytl.yi çoktan hak ettiğime inanıyorum
  • starda eğlenceli reklamları dönmeye başlayan nostaljik yarışmamızın 2008 versiyonu , reklamlarda yarışmanın bir zamanlar halk üzerindeki etkisi çok iyi anlatılmıştır ben beğendim valla.
  • bana mı oyle geldi bilmem ama sanki rakam bir milyona çıkınca kenan bey daha bir sert bakmaya başlamış..
  • web sitesinden kayıt yaptırırken aşağı yukarı şu gibi repliklere sebep olup tebessüm ettiren yarış

-durun bakiyim kaydolcam... sıfat diyo ya... altı tane sıfat diycekmişim... deli... sen bi sıfat söyle, sen de... şimdi bi saniye sanatçı diyo, yazar sanatçı mıdır?
    -yav işte... hmmm... doğru sölüyorsun, sanat geniş kapsamlı bişe...
    -deli yazma ya, başka bişi yaz...
    -du bakalım alttaki soruları cevaplayalım... napacakmışız parayı... eve kapanıp yazı yazacam napacam... not olarak da şey... aslında stresi sevmiyorum ama para lazım yazalım... hah tamam...
    -e bunu yazdıktan sonra artık birinci sıfatı deli yapabilirsin...

(hayret bir şey yalnız, kendini tanımlayan altı sıfat yaz diyor adam yahu... ne yazcan baba, ok mu? ne manyaklıktır!)