• alec baldwin'in karisi. la confidentialdaki roluyle oscar aldi. agladi falan
  • bir bond kizi
  • bir ashk dort nikah ta herıfle tanıshtıgı ılk sahnede soyledigi sharkı ile pek chok gonule taht kurmushtur. (o sharkıyı daha seksı soyleyecek ıkıncı bı kadın tanıyan bı adım one chıksın)
  • last dance with mary jane adli tom petty sarkisinin klibinde oynamis harun.
  • bir çorap reklamı için, yıllar önce 3 milyon $ alan ablamız. eder mi ? bence... (uy uy! geliyorum hayatım, playlist hazırlıyorum sana...)
  • 3 mart 2002. cnbc-e tv'de saturday late night show'a kocası alec baldwin ve onun oyuncu sülalesi (stephen, william..vs) ile konuk olmuşlardır. kocası özellikle soyadının "beysincır" mı "beyzingır" mı okunduğunu sormuş ve "beyzingır" cevabını almıştır.
  • -aa kim gelmiş..
    -nerden bildin kim basinger
    gibisinden iğrenç esprisi de vardır.
    (bkz: iğrenç espriler)
  • athens, georgia dogumludur. rem grubu ve unlu university of georgia (uga) ile birlikte bu kucuk universite kasabasinin semboludur.
  • - kimler gelmiş, kimler vardı, kimler gelecek? vs sorularına

- hıhı kimler gelmiş, kimler vardı, kimler gelecek şekillerinde verilen cevaba dahil isimlerden biri.

kimler=

kim basinger
    kim novak
    kim wilde
    kim-ono (bu uzak doğulu)
    yoko ono (bu da öyle),
    kim vurduya gitmek (bu türk bandıralı tabi)
    kim kime dum duma (e bu da öyle)
    kim-e ne (sana ne, ona ne hatta kime ne! bunlar sana, ona ve kime olmak üzere 3 kardeştir!)
    hatta son şıktan devam edersek, aleksandr duma(s)!
    biraz daha abartmak istersek, duma(s)nı tütmek, başı duma(s)n olmak......
    ha? ne? konu neydi?

diye lastik de edilebilen iğrenç esprilere başka bir örnek olarak şeyedebiliriz.
  • zamanında film çekiminde cildim fazla yanmasın düşüncesiyle tüm vücudunu güneş kremiyle sıvayıp,jelatinle kapladığı söylenen kişi.
hesabın var mı? giriş yap