şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tam hali "kim daha çok öldürecek diye iddiaya girdik , ben kazandım" olan seri katil hamdi kayapınar sözleri

  sabah'ta yer alan habere göre, kayseri'de daha önce 7 cinayet işleyen ve son olarak geçen hafta bir villanın güvenlik görevlisini öldüren seri katil (bkz: hamdi kayapınar) 'ın, istanbullu seri katil olarak bilinen seyit ahmet demirci ile "kim daha çok adam öldürecek" diye iddiaya girdiği öğrenildi.

  hamdi kayapınar ilk cinayetini 1994'te işledi. anne ve babasının kendisinden daha çok sevdiğini düşündüğü 13 yaşındaki erkek kardeşini iple boğarak öldürdü. daha sonra 4 yıl cezaevinde yattı ve şartlı tahliye oldu. cezaevinden çıktıktan sonra 1998-2001 arasında 6 kişiyi öldürdü. incir çekirdeğini doldurmayan sebeplerle cinayetler işleyen kayapınar, bir defasında inşaatta kıstırıldı. ancak kendisini yakalamak üzere olan polisi bacağından vurarak kaçtı. 2002'de yakalandı. polise verdiği ilk ifadesinde ailesini ve toplumu suçlayan kayapınar "beni bugüne kadar kimse sevmedi. babam hep aşağıladı. toplum dışladı. okula gidemedim. meslek sahibi olamadım. mutlu ailem ve beni seven anne babam olsaydı böyle olmazdım" dedi.

  http://www.cumhuriyet.com.tr/…ik__ben_kazandim.html

  daha da kötüsü seri katil 98 - 2001 arasında 6 kişiyi öldürüp dışarı çıkıyor(16 yıl hapis) çıkar çıkmaz tekrar öldürüyor.

  https://www.sozcu.com.tr/…-ve-yine-oldurdu-2561498/
 • bunu serbest bırakan hakim yargılanmalı, bunun serbest kalmasına sebep olan kanunu çıkaran ve onaylayan, milletvekilleri de yargılanmalı ve hesap vermeli. bu olay başka ülkede olsa istifalar olurdu ama burası türkiye sorumlu yok. bu öldürülen adamın kanı hem yargının eline hem de yasamanın eline bulaşmıştır. bu şerefsize de yemek vermemek lazım açlıktan gebersin.
 • insanların tutkularının yargılanmadığı, imkan sağlandığı ülke*.
 • yasadışı bahis skandalıdır.
 • zula da hep yapılandır.