şükela:  tümü | bugün
6662 entry daha
  • sürekli "işte" diyen tiki bir kızın yarıştığı program. üstelik kendisi diş hekimliği okuyor. gelecekte sağlığımızın kimlere emanet olacağını görünce içim ürpermiyor değil.
  • şu anda ydü'de diş hekimliği okumakta olan bi kız yarışıyor ve yarışmaya katılma hikayesini anlattı.

allah belamı versin murat yıldırım biri beni vursun amk dercesine baktı.
  • işte ve yani dışında kelime kullanmayan bir adet ağzına kürekle vurmalık kız yarışıyor. salak kelimesinin tam karşılığı bu kızdır, izleyin ve ibret alın.
  • mülakatta iq testinin de yapılması gerektiği açık olan program. zira an itibariyle yarışan kız beni katil edecek. ah ah saglik kimlere emanet. her önüne gelen yere tıp fakültesi, diş hekimliği acarsaniz kalite yerlerde olur
  • yarışmacılar o kadar itici ki murat yıldırım ın bile yanlarında sempatik kaldığı yarışma.
  • iyi ki elendi kız. şimdi gelen elemanda okul anılarını anlatıyor. beden hocası olmak için çok çabalamış..
  • beden eğitimi öğretmeninin 'baltalar elimizde uzun ip belimizde' şarkısını bilmediği yarışma. şu anda 6. soruda ve sorular ilkokul seviyesinde. sunucu kalitesiyle beraber soru kalitesi de düştü, yarışma artık ciddiyetini iyice kaybetti.
  • valla murat yıldırım'ı sevmem etmem ama selçuk yöntem sevimsizinden sonra gayet sempatik görünüyor gözüme. o ne gıcık bir adamdı ya, her yarışmacıyı aşağılar, joker kullandı diye dövmekten beter ederdi meymenetsiz.. kesin gerçek hayatta da öyle sinir bozucu bir tiptir. murat yıldırım'sa pek de bi' entelektüel birikime sahipmiş gibi durmamasından mütevellit koltuğu dolduramıyor ama bana selçuk yöntem kadar itici gelmiyor da.

ah ama kenan ışık'ın yerini kimseler dolduramaz. keşke iyileşebilseydi :(
  • bu yarışmanın iyice cılkı çıktı.
    sayın yarışmacı senin hayat hikayeni dinlemek istemiyoruz. yarış git yahu!
  • (bkz: #62763805)

(bkz: ben)