şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
5968 entry daha
  • @pieridae yarışmacı olarak katılan öğretim üyesine (bkz: murat çokgezen) kenan ışık tarafından sorulan sorudur ünvanınız nedir?
  • kısa a ile okuması gereken alemi, a' sını uzun uzun, alem şeklinde okuyan, cahil ama torpilli bir sunucusu olan yarışma programı haline gelmiştir.
  • burçin terzioğlu'yla birlikte olduğu dönem pek beğenir yakıştırırdım ikisini. ayrılıkları şaşırtmıştı beni. ne zaman ki tarafını belli etti o zaman heh tamam dedim demek bundanmış. selçuk yöntem'den sonra benim de beklediğim haluk bilginer'di ama sanıyorum ki o da kanalın siyasi duruşunda dolayı çok sıcak bakmazdı buna. neyse ne halen devam eden programdır. izlemiyorum uzun zamandır çok tek tipleştiği için.
  • olmamis bu,evetci veya hayirci olmasiyla alakasiz bi sekilde olmamis iste.millet alisti kardesim karizmatik,babacan ses tonuna.getireceksin haluk bilginer'i veya bence kenan imirzalioglu'da olurdu buraya,bak bakalim kimse elestiriyo mu?
    ha murat yildirim hayirci olsa eksi sozluk ahalisi gommezdi o konuda musterih olabiliriz.
  • kenan ışık ve selçuk yöntem'in sunuş tarzı , ağırlığı ,birikimi , karizması yarışma ile bütünleştigi için sanırım çoğu kişi sunucu olarak yaşça daha büyük ve olgun birini görmek istiyor.şahsen ben de rutkay aziz'i sunucu koltuğunda görmeyi isterdim.tabi bu demek degil ki daha genç yaşta birisi de aynı ustalıkla programı yönetemesin ,bu belki yarışmaya dinamizm katardı.ama bu kişi asla gayriciddi tavırları samimiyet ,aklına gelen her şeyi söylemeyi sohbet sanan murat yıldırım olmamalıydı. en azından kendisine yarışmanın işleyişi açısından espri yapmanın şart olmadığı söylense de nacizane girişimleri yüzünden ailecek facepalm yaşamak zorunda kalmasak.önceden kimi yarışmacılar ve sorulan sorular yüzünden program tahammül seviyesini zorlar raddeye geliyordu ama sunucu en çiğ yarışmacıdan bile daha asap bozucu biri ve hiçbir şey bu durumu kotaramaz.dilerim murat yıldırım survivor ya da ben bilmem beyim bilir tadında kendi duruşuna yakışır yarışmalarda dilediğince hareket etme şansına kavuşur da kendisi de , yarışma da biz de kurtuluruz.
  • (bkz: kim istemezki amk) eheheh. yaptım.
  • başkanlık sistemine "çoluk çocuğa karışmak için evet diyeceğim" diyen birinin sunduğu yarışmadır.

sadece başkanlık sisteminde çocuk yapabileceğini düşünen biri, vay be. atv' den de bu beklenir.

sunucusuna sorsan "annen ve baban seni hangi sistemde yetiştirdi de sen bu kadar ün sahibi oldun?" diye. ne cevap verir acep?
  • murat yıldırım'ın götüremediği program.

fazla laçka muhabbetler, gereksiz samimi hitaplar, hiç yakışmayan bir ses tonu...

ve en sinir olduğum da şıkları okurken gülmesi. kenan ışık'ı hiç mi izlemedin be adam.

bu arada murat yıldırım beni en çok şaşırtan adamlardan biri. taş gibi adamsın yahu, bildiğin taş. o suratın arkasında o düşünce yapısının ne işi var? konya'da büyümüş olunca doğuştan mı yüklü oluyor bu anlamadım ki...
  • murat bardakçı ile devam edilse çok daha renkli bir program olurdu.
3002 entry daha