9554 entry daha
  • şu anda tekrarı yayınlanan programda yarışan kadın: ömrümü okumaya adadım felsefe okudum, spikerlik deneyimim oldu çok şey elde ettim dedi ve "abartmanın mübalağa" olduğunu bilemedi ve seyirciye sordu.
  • şu an tekrarı yayınlanan programda yarışan felsefe okuyan ama mübalağa nun ne olduğunu bilmeyen kızımız kendisini sunucuya beğendirmeye mi çalışıyor. o o ne bakışlar o ne göz süzme öyle
  • şu anda (büyük harflerle) bir odtü maden mühendisinin egosunun yarıştığı yarışma
  • 80 kiloda 2 yıldır diyetisyen olarak çalışan tatlı kız. biraz diyet yapmalısın.

kenan efendinin yarışmacılara senli benli hitap etmesi kulağımı kanatıyor. sen kim köpeksin diye çığlık atıyor içim.

kenan ışık'ın beyefendiliği, 18 yaşındaki bebelerle bile sizli bizli konuşması, centilmenliği neredeeee bu çakma kenan ışık'ın laubaliliği nerede?
  • kenan imirzalıoğlu nun az önce "bilet bulunamayan o eski, şikayet edilen dönemler" diyerek siyasi propaganda yaptığı... pardon lan medyanın zaten %95 i yandaş idi unutmuşum.
  • tekrar tekrar odtü'lü olduğumuzu belirtmezsek sikecekler hastalığına kapılmış bir yarışmacı ve iki arkadaşı var şu an.
  • odtülüyüm diyip filenin sultanlarının voleybolda olduğunu, çizmenin de italya’nın sembolü olduğunu bilmeyen bir geri zekalı yarıştıran yarışma.
  • gençlere, odtü’ye gideni siksinler dedirtiyor.
  • çizme ve italya arasında bağ kuramayan bir adet odtü'lü ile karşı karşıyayız.

off.. grease'in hit şarkısını da bilmiyor.

(bkz: facepalm)
  • gene evde biri açtı gene ben delirdim. hiç kibarlığa gerek yok düpedüz gerizekalının birini çıkartmışlar. gerizekalı italya’ya çizme dendiğini bilmiyor. grease’i bilmemesini falan geçtim bence o da aptallık ama hadi aptalsın ok. aklım almıyor filenin sultanları ne bilmiyoor italya çizme olayını bilmiyor.

bu insanlar bu kadar düşük zeka ile nasıl utanmadan buralara çıkıyorlar ya.
5418 entry daha
hesabın var mı? giriş yap