şükela:  tümü | bugün
 • cevap vermek için 30 saniye süresinin olduğu soru içerisinde 25 saniye boyunca bu konuda hiçbir bilgim yok, çok üzgünüm, çok üzüldüm triplerine giren yarışmacıların yarıştığı program.

  yarışmacı: ay bu konu hakkında hiç bilgim yok, çok üzgünüm... çok üzüldüm ya :( :( :s :/

  kenan ışık: telefon jokeriniz var.

  yarışmacı: gerçekten çok üzüldüm :( :s.

  edit: bir sonraki soruda 30 saniye içerisinde cevap veremeden elendi... sakinim...
 • ağzını ayırarak konuşan bir elemana daha ev sahipliği yapıyor.
 • eğitim sistemi genel kültürden, dünya edebiyatından, sanattan, spordan çok çok uzak ygs'li, hgs'li, kgs'li kpss'li olan bir ülkede edebiyattan 60 alanların edebiyatını süper sandığı ve kendilerine güvenerek katılabildiği yarışmadır.
 • şu an yarışan abla yuri gagarin'i yunanistan'a postalamıştır.

  edit: ayrıca oyunculuk eğitimi alan bu ablamız için eklemek gerekir ki, oyunculukta kulak mühim meseledir. bir dili az buçuk ayırabilmek için illa anlamak gerekmez. hiç mi rusça duymadın a kardeşim.
 • yuri gagarin'i yunan zanneden bir yarışmacıya tanıklık ediyor.
 • az onceki cevabin neil armstrong oldugu sesli soruda yarismacinin 'ay bunlar ingilizce mi konusuyor, yunanca konussalardi yuri gagarin derdim hemen' dedigi yarisma.
 • yarismaci profiline bakarak cevaplamak istiyorum ki “lanet olsun ben istemiyorum sizin olsun“
  populer bir yarisma programi he.
 • gozumden dusen yarisma. az onceki yarismacinin hakki yendi. kadinin agzindan b şıkkı ciktigi anda sure bitmemisti. bence o yarismaci geri cagrilip kaldigi yerden devam ettirilmeli.
 • eğitim, fırsat eşitsizliği gibi müspet sebeplerle genel kültürden mahrum kalmış insanların değil, kendilerini televizyonda bir bilgi yarışmasına katılacak seviyede gören; hadi katıldın, edebiyattan anlarım, sanatla ilgilenirim, zart mezunuyum zurt diye sinir bozan yarışmacıların eleştirildiği yarışmadır.

  dikkat edilirse şu ya da bu sebeple tahsil görme imkanı olmamış ancak kendilerini geliştirmiş, haklı özgüvenleriyle o koltuğa oturmuş yarışmacıların desteklendiği görülecek olan televizyon programıdır. eğlenceliktir.
 • belki çağrılma olasılığım nedeniyle, belki de samimiyetimden*, hatırlatmak isterim ki bu yarışmaya katılan insanlara doldurulması zorunlu alanları arasında hobileri, sevdikleri kitaplar, filmler, müzisyenler olan bir form doldurtuluyor. mülakat aşamalarında örnek sorular soruluyor ve yarışmacının tabiri caizse ciğeri okunuyor. atv'nin çıkarı gereği, tamamen reklam geliri düşünülerek kişiye özel seçilen sorularla biz seyircilere bazen "vay, kadın biliyor yahu" dedirtiliyor; bazen de "vay gerizekalı, x'i hiç duymamış" dedirtiliyor. elbette bazı yarışmacılar diğerlerine göre çok daha donanımlı, çok daha bilgili; bazıları da diğerlerine göre çok daha güzel ve dikkat çekici. ve yine elbette katılanların bazıları bu gerçeğin farkında ve soru hazırlayanları ters köşeye yatırma ümidiyle katılıyor. bilip bilmemek sizden çok onların elinde. [(bkz: #31698836) ]

  hiç tanımadığınız insanları yargılamak için son derece subjektif ve hatalı bir zemin kim milyoner olmak ister.