• kenan ışık'ın sunduğu herhangi bir bölüm açın izleyin.yarışmacı ve ailesiyle yarışma boyunca max 3 dakika konuşuyor 15 bine gelene kadar araya hiçbir laf sokulmuyor sorular acayip seri cevaplanıyor.şu an ise yarışma mı yapılıyor yoksa sohbet programı mı? yarışmaya normal insan çıkmıyor zaten hepsi birbirinden garip insanlar.*.bir de yarışmacının fotoğraflarını gösterme başladı.yarışmacı heyecanlanıyorsa sakinleştirmek için sohbet ediliyor.heyecanlanıyorsa siktirsin gelmesin amk. yarışma sunuyorsanız da adam gibi sonun.

tanım:kenan ışık'tan sonra boku çıkmış yarışma(!) programı.
  • yasin ismini kullanmayan ukala ilker’in vezir değilde rezil olduğu ibibikbikbikbik
  • antepli dayı arada derede bi hayat dersi verdi izlemeyenler izlemeli
  • antepli yarışmacının soruları gerçekten ama gerçekten bildiğine inanmamızı bekliyorlar:)
  • aga bi de çok güzel kızlar var ya arkada
  • antepli yarışmacıyı izleme gafletine düştüm. kahkahası hala kulaklarımda çınlıyor. bir de sorunun doğru cevabını beklerken yaptığı hareketler yok mu... 2 dakika izledim, kahkahasıyla beynimi sikti bıraktı.
  • bilerek süzmeleri seçtiklerini düşündüğüm program
  • antepli olarak utandım.
  • antepli bariz yapmacikti, hareketleri hic dogal degildi. zaten antepli sacmalamaya baslayinca kanali degistirdim.

bu adama boyle davran demisler, o da elinden geldigince biseyler yapmaya calismis. yoksa o kadar salak bi adam degil. tabi rol yetenegi sifirin altinda.
  • bu akşam ki program tam bir rezillikti. eski günlerini özletiyor.
hesabın var mı? giriş yap