şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
  • ruh hastaları tarafından izlenen yarışma. yazarlar bir seyirciyi güzelliği için övmüş, yarışmayı açtım görebilmek için. seyircilerin olduğu yer kapkaranlık. bu karanlıkta kızın güzelliği övülmüş. nefes aldığını hissettiler herhalde.
  • iticilik ve boş konuşmada nirvana yapmış bir öğretmenin yarıştığı yarışma. pandayı da japonya'da sanıyor. ultra cahil.
  • an itibariyle yarışan ,matematik ögretmeni sayesinde,
    bugünde başkası yerine utandık allaha çok şükür.
    bu nasıl boş yapmaktır, bu nasıl ses tonudur.
    elen de git artık be kadın!
  • ülkemin öğretmen profilini gözler önüne seren program. halihazirda bu kadının öğrencisi olsam programı izledikten sonra benim senden öğrenecek bir şeyim yok deyip sınıfı terk ederdim.
  • su ayisinin mikroskobik bir canli oldugunu bilse cok rahat dogru cevap verebilirdi yarismaci.
  • yeşil ceketli kız,insanımızın çoğunda olan hastalıktan elendi.şımarıkça kendine özgüven hastalığı.”bilmiyordum ama o şıkkı söyledim” bilmiyorsun,jokerin var kullanmıyorsun,sen neyine güveniyorsun bacım?anca gidersin.
  • murat yıldırımın arkasında eski bir tanıdığı gördüğüm sikik yarışmadır.
  • türk eğitim sisteminin geldiği noktayı gösteren öğretmenlerin peşpeşe yarıştığı program. sanki öğretmen değil youtuberdı iki yarışmacı da. az biraz oturaklı olun bi ciddi durun az konuşun bu nedir yahu?
  • murat yıldırımın yüzü zar zor görünüyor arkadaki kadını nasıl gördünüz
  • ekşi sözlük ne kadar kutsal bilgi kaynağı ise
    kim milyoner olmak ister de o kadar bilgi yarışmasıdır