• "kim milyoner olmak ister" zaten 50 karakter limitinin yarısını bitirdiği için başlığı maalesef daha iyi açamıyorum ama 14 nisanda yayınlanan bölümdeki asel köroğludur efenim bu: https://www.youtube.com/watch?v=v4xmppvsmei

müthiş bir şey vallahi, gece gece pozitif bir moda girdim. umarım ünlü olur da reklamlarda dizilerde her gün görürüz.

belki de kast'tır? o zaman karakter çok hoşuma gitti diyelim.

edit: bu arada youtube'ta profil fotoğraflarınız görünüyor, yahu siz nasıl amele tiplersiniz ya :) nargile kafeden mi yazıyorsunuz bunları

edit2: evdeki viski bitti, pub'dan bu kadar erken dönmeyecektik :s hayatınızdaki tüm sorunları neşeli bir kıza bağlayıp öfkeden ağlama nöbeti geçirmelerinizi artık yarın okurum, arivedeçi
  • tatliskoluguna tam 40 saniye dayanabildigim genç yarışmacı.
  • izlerken acaba ne içip çıkmış diye ön yargıyla yaklaştığım ama sonrasında çok samimi olduğunu gördüğüm yarışmacıdır.

ben zekiyim, iyi eğitim aldım, şöyle hasılayım, böyle muhteşemim diyen onlarca yarışmacıyı cebinden çıkartacak başarı sergiledi.
  • (bkz: bahar candan)
  • hayatımın on iki saniyesi daha gut gut konuşan bir kişi yüzünden ziyan oldu dedirten başlıktır.

bık bık, gut gut konuşan bir diğer tikican. tikican seviyorsa demek ki abi, başlık açmış.

müthiş birşey vallahi. on iki saniye dayanabildim.
  • en sevdiğim yanı no-lifer ekşici trigger etmesi :)

ekşiciler safe space diye ağlayacak yakında.
  • annesinin güzelliğinin gölgesinde kalmış yarışmacı.
  • konuşmasa güzel kız aslında.
  • nefes alması kıstas değildir.*
  • verse... doğru cevap verse 60.000 tl'yi alacak olan yarışmacıydı ama olmadı.
hesabın var mı? giriş yap