şükela:  tümü | bugün
  • vay arkadaş. neredeyse davut'a kaptırıyormuşuz oyumuzu.

http://puu.sh/hwoe6/12fc1cfe9a.png
  • finansmanı mg ajans tarafından sağlanan, proje fikri ve tasarımı salim ezer’e ait olan, gerçekleştirici takımında bir 3d sanatçısı, bir yazılım mühendisi ve pek çok gönüllünün bulunduğu, kimeoyversem.com, hiç bir siyasi partiye bağlı olmayan, tamamen bağımsız ve kar amacı gütmeden yürütülen bir projedir. size sorulacak sorulara vereceğiniz "katılıyorum", "katılmıyorum" ve "fikrim yok" cevaplarına göre siyasi parti liderlerinden hangisinin ruh eşiniz olduğunu bulmanızı sağlar. kararsızların karar vermesine yardımcı olabilir.
  • politik ruh eşinizi 3 dk’da bulmayı vadeden bir site. belli başlı soruları cevaplandırarak cumhurbaşkanı adaylarından en uygun olanı ile eşleşmenizi sağlıyor.

link
  • (bkz: insan oldugunuzu onaylamalisiniz)

artik nasil cevaplar verdiysek ankete... insanligimizdan süphelendi.

not: captcha calismiyor.
  • o kadar soruya gerek yok aslında yaşadığım şehri işaretlemem yeterdi.
    not: izmirin dağlarında çiçekler açar.
  • oy vereceğim aday çıktı bende.
  • biraz basit bi algoritma kullanılan site.

benim sonuçlar;
    ince %64
    akşener %64
    karamollaoğlu %49
    perinçek %41
    erdoğan %36

bana sorsan; görüşüm ince ile %85, akşener ile %70 uyuşuyor söylemlerine bakınca.
  • muharrem ince nerede söyledi yerli otomobil projesi devam ettirilmemelidir diye? adam heryerde bağırıyor yerli markamız olsun diye.
  • bende ali koç çıktı:)
  • özelleştirme yanlısı olduğumu ısrarla vurguladığım için %70 selahattin demirtaş çıktım. %30'u oradan kırdılar sanırım. %68 ise muharrem ince. demek ki ben tam bir karışımım.