şükela:  tümü | bugün
 • "kim yuhaladı" sorusuna "ben" diye cevap veremeyecek kadar korkak, ezik, yüzsüz ve pişkin içeren görüntülerdir.

  ne kadar ironiktir ki; "esnaf kan ağlıyor" serzenişinin asıl sorumlusu malum şahsı ise... bırak yuhalamayı, alkışlamazsa başına neler geleceğini de çok iyi biliyordur.

  ben olsam fırlatırdım kafalarına çayı, bir de çatıdan üzerlerine kaynar su attırırdım... haydi selametle!
 • aykırı fikir denen şey de "sarı öfke" bu sağcıların, demokratligi ancak chplilerin sahip olmasi gereken bir şey olarak görmesi de baya utanç verici.. kendi liderlerinden, iplerinin bağlı olduğu kulubelerden tek birisine "bu yaptiginiz da hiç demokratik değil" dediklerini duymadik.. allah sizden razı olsun.. kendi cemiyetinizin despot zalimler olduğundan eminsiniz de demokratligi bize taksim etmişsiniz.. utanmadan ve arlanmadan üstelik, sanki küçükken balkonda beslenmiş ve balkon fırçasıyla sevilmiş gibi bir zeka geriliği ile bunu dile getiriyorsunuz

  edit: cevap verdiğim yazıyı silmiş ancak kalabalık olduklarında cesur olabilen arkadaşlardan birisi.. diyordu ki "ekrem imamoğlunun demokrat olmadığını, aykırı fikirlere saygı duymadığını göstermiştir" dediğim gibi, antidemokratik uygulamaları, ekrem imamoğlunu eleştirmek size düşmez, siz önce sahiplerinize dönüp laf söyleyin..
 • burada da yüzüne karşı yuhalayamamış arkası dönüp giderken cesaret bulmuş pısırıklar ama şahsım karşısına dikilip el pençe divan dururken dizlerinin bağı çözülürken ve "esnaf kan ağlıyor" diye aklında bir saniye geçirse ebesi bellenecek davarlara sorulmuş soru.

  o kadar korkak ve o kadar haysiyetsizler ki cevap bile veremiyor sığırlar. sorsan, esnafı kan ağlatan kesin gılışdar ve ekrem imamoğlu'dur zaten. siz bu kafasızlıkla daha çok kan ağlarsınız.
 • yanında bi paket çay ile gezmeyen e. imamoğlunun serzenişi. tabiki karşısında dik duracak bir vatandaş yok çünkü tayyeap onlar için yeterince dik duruyor.
  çarpıcaksın böylesinin suratına bi paket çayı bak nasıl höpürdetiyorlar keyifle.
 • cevapsız kalmış soru. bir de havlayan var sanki. onu da sorsaydı keşke.
 • adama sakin ol efendi ol dendi diye yuhlayanlarada mı itiraz edemeyecek? yakında imamoğlu'nu afedersin tecavüze kalkışsalar adam da yapmayın dese yazıklar olsun deyip paylaşacak bu aktroller.

  bunun yanısıra delikanlı ilgili taksicinin imamoğlu dönüp hanginiz deyince pısıp sıvışması da iyiydi. ulan 2 dakika şerefli olun lafınızın arkasında durun, altı üstü yuh çektin küfür etmedin ki ettiğin kişi de altı üstü belediye başkanı seni idam etmeyecek. ne kadar korkaksınız.

  akp yi böyle korkak, kalitesiz, liyakatsiz adamlar bitirecek diyoruz ama inanmıyorlar.
 • taksicilerin karşısında deccalin kendisi, karındeşen jack, thanos vs kim olursa olsun safım karşı taraftadır kimse kusura bakmasın.
  neredeyse hergün taksi kullanıyorum koca ömrümde sadece 1(bir) tane "ne güzel insan lan" dediğim taksici gördüm. şeker atıp taksi kullananını bile gördü bu gözler.

  eğitimsiz sarı davarlar sürüsü sizi
 • "ekrem imamoğlu ndan taksici esnafına küstah çıkış"

  - a haber.

  siksen aldırmaz, küfredersin çıldırır bu millet. ak trollerin imamoğlu nu bu çıkışından ötürü eleştirmeleri de eşi benzeri olmayan bir pişkinlik.
 • mafya bozuntularına, çetelere verilebilecek en iyi cevabı vermiştir canım ekrem başkanım. arkandayız reyis.
 • tamam malzemeyi vermişsin başkan katlanacaksın yapacak bişey yok. :) yandaş medya gündemi belli oldu. tüm bültenlerde aynı manşet geçer bir süre :)
350 entry daha