şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: jane doe)
    (bkz: john doe)
  • dna bankası tek çözüm.ama çözüm değil problem yaratma konusunda dahi olan memleketim insanının bu fikrin yanına yanaşacağını düşünmek bile zor.
  • genelde tıp fakultesindeki ogrencilere kadavra olarak sunulacak olan cansız bedenler
  • üzerlerinden kimliğe dair herhangi bir bilgi çıkmazsa morgda resmi bekletilme süreleri iki ay olan cansız insanlar. ben de yeni öğrendim, kim oldukları bilinmediği için müslümanlık standartlarına göre defnetme prosedürü uygulanıyormuş.

çanakkale açıklarında yunan sahil güvenliğinin batırdığı mülteci gemisinde ölenlerin bedenleri de -kimilerinde haç dövmesi olmasına rağmen- bu şekilde gömülmüş. hangi ülke sınırlarında öldüğünüz önem kazanıyormuş. benim anlamadığım ülke laik olmasına rağmen neden kimliği bilinmeyen başka ülke vatandaşlarının müslüman adetlerine göre gömüldüğü. tabi tam olarak bilmiyorum ve merak da ediyorum bunun nasıl olduğunu.
  • www.emniyet.gov.tr adresinden ulaşılabilecek fotoğraflı bölüm. şehir, sene ve cinsiyet bazında aranabiliyor. rotten.com havası var sayfada... girilmesi tavsiye edilmez.
  • sinirleri zıplatan egm sayfası.
  • egm'nin yayınladığı kimsesiz ölüler. girip sehrimi arattim. berbat sonuçlar çıktı. fotoğraflara 2 sn den fazla bakamadım bile. düşünsenize bir yakınınızı onca ceset arasından aradığınızı. tüylerim diken diken oluyor. allah kimseye yaşatmasın