*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ne kimliği yahu, insanlar oraları çoktan geçmiş; sosyal medya şifresini yada telefondaki mesajını gizleyen sevgililerinden ayrılıyorlar binbir kıyametle. kimliği görmeden sevgili olmaları oldukça düşük ihtimal. günümüz stalk uzmanlığını düşünürsek, o kimliğe sevgili gizliyorsa bile bir şekilde ulaşılır. değil sevgilisinin kimliği; anasının babasının kimliğine bile ulaşır bunlar.
  • eski kimliğini bırakıp gidip evlenen tanıyorum, bence kimliğe iki taraftan da bakarsak pek takılmamak lazım günümüz teknolojisi devri.
  • ben zaten hemen kafa kağıdını göster diye soruyorum
    ''çıkart kız kafa kağıdını ''diyorum
    yanında yoksa ya da ''evde kalmış'' ''unutmuşum'' filan bahanelere sığınıyorsa
    onu terkediyorum
  • ilk 10 hane biliniyorsa 11. hanede bilinebilir (bkz: tc kimlik numarası algoritması) daha sonra tc no googleda aratılır veya malum sızmıştı bir ara tüm vatandaşların bilgisi onlar bulunabilir.
  • kimliği göstermeden gönlümden içeri giremezsiniz lütfen ısrar etmeyin
  • gbt'sine baktırıp, adli sicil kaydı isteyin mutlaka. işe alıyor sanki. vur geç.
  • dolandırıcı çetesinin üyelerine verdiği öğüt gibi.
    dolandırıcılar etrafta cirit atıyorken kız da erkek de göstermemekte haklı. üstelik evlendikten sonra karısının/kocasının altınlarını, ev eşyalarını silip süpürüp kayıplara karışanar bile var. yani evlendim kurtuldum diye bir olay da yok. her an tetikte olacaksınız. devir böyle bir devir.
    ayrıca yeni kimlik kartlarında evli bekar da yazmıyor, bakıp ne yapacaksın? doğum yerini bile kafadan atabilir isterse çünkü o bile yazmıyor. kimlik no almaksa derdin, amacın ne ki bir insanın tc kimlik nosunu istemekte? üstüne hat çıkarıp kredi mi çekeceksin? ne için ister ki bir insan sevgilisinin tc kimlik nosunu?
  • internet sevgilisi yapan bir yazarın serzenişidir büyük ihtimalle. büyüyünce geçer abisi. bu entryi açar gülersin arada.
  • (bkz: medeni hali)
  • ayrılmakla kurtulursanız iyi tabi. nese zararın neresinden dönerseniz artık...