şükela:  tümü | bugün
 • tabii ki de çalışmamaktadır. ne internet sitesinde sonraki adıma geçilebiliyor ne de 199 denilen telefona bağlanılabiliyor. bu sistem defalarca ertelendikten sonra şimdi de aceleye getirildiği çok aşikar maalesef.
 • biraz önce kendim ve ailem adına randevu aldığım sistem. dün hiç bir şey yapılamıyordu ama şimdi biraz yavaşta olsa çalışıyor.
 • henüz çalışmayan sistem. şuaradan randevu aldığını söyleyen varsa beri gelsin.

  bulunduğumuz tarihten bir ay sonrasına kadar günlere tıklanabiliyor ama hepsinde tıklandıktan sonra "seçmiş olduğunuz tarih için uygun bir zaman bulunamadı." hatası alınıyor. sistem hala çalışmıyorsa anlarım, ama çalışıyor da uygun saat var mı diye günlere tek tek tıklama gerekiyorsa kimse bana bu sistemin parasını hakettiğini anlatamaz.

  ps: istanbul'da birçok ilçede tek tek tıklayarak şubat ayı boyunca sorgulama yaptım. randevu alınabilecek bir boşluk görmedim.

  düzgün çalışan sistem için (bkz: istanbul emniyet müdürlüğü e-randevu sistemi)

  gelen mesaj üzerine edit: her gece 12'de bir ay sonrasının randevuları açılıyormuş. sanki apple store'da tamir sırasına giriyoruz.
 • bugün itibarıyla 55 gün oldu başvuru yapmış olalı ve kart yok; "ön kontrol aşamasında"imiş.

  ne ön kontrolmuş arkadaş. 2-3 hafta evvel 199'a sorduğuda 45 günü bulabilir demişlerdi. yeni bir rekora gidiyoruz.

  hayır bir de işin kötüsü, yerine verdikleri geçici kimlik belgesi uyduruk bir a4 kağıt. üzerinde ne hologram var ne veriliş tarihi. benimki cebimde taşıya taşıya yırtıldı zaten. yırtılmasa n'olacaktı ki, kime (sınav görevlisi, havaalanı güvenlik görevlisi, kamu personeli vs) göstersem bu kağıda itibar etmeyip başka kimlik var mı üzerinde diye soruyor.

  ezcümle; sistemin ya çalışma şeklinin daha hızlı sonuç verecek şekilde yenilenmesi ya da taahhüt edilen hizmet sürelerinin değiştirilmesi şart. geçiciyle meçiciyle yürümüyor hayat.
 • mevcut tüm tarih ve yer kombinasyonlarına "seçmiş olduğunuz tarih için uygun bir zaman bulunamadı." uyarısı veren sistemdir.
 • boşuna uğraşmayın 1.5 aydan önce randevu verilemiyor . yakınlarda köye memlekete ya da büyük şehirler haricinde içerisinde nüfus müdürlüğü olan bir yere gidecekseniz randevusuz başvurun.(işlemler 15 dakika sürecek) istediğiniz adrese geliyor kimliğiniz zaten..
 • muhteşem bir şekilde çalışmayan randevu sistemi.
  o kadar güzel çalışmıyor ki denemeye doyamadım. seçmiş olduğum tarihler hep doluymuş. insanlar kimliiiik diye bir birini eziyormuş.
 • gerzekçe bir sistem emin olun aldığınız randevu saatinde size sıra gelmeyecek çünkü sistem çalışmıyor

  1 hafta kadar önce 11:30 a aldığım randevudan 2 dk lik işlemi bitirip çıkmam 13:30 u buldu rezillik inanın mecbur değilseniz 2020 ye kadar zamanınız var değiştirmeyin.
 • çok çok acil almanız gerekiyorsa, ölüm kalım meselesiyse, istanbul çatalca'ya sabah 6.30 gibi gelip kaymakamlığın önünde sıraya girin. randevusuz veriyor. ama 71 kişi gelemez. öğlen 12 de 36 kişinin işlemi ancak bitiyor... tam 70 kişi..

  adalar'da da randevusuz ama bilmiyorum nedir nasıldır...
 • il, ilce, mahalle, sokak, bina, hane diye sectiren, fakat oturdugum binayi seceneklerde gostermeyen oyle de guzel bir sistem.