şükela:  tümü | bugün
  • bir de soner arıca'nın gereksiz bir şarkısında geçen gereksiz bir söz vardır

seni benim kadar seven biri olursa
    durma istersen, koş istersen sen ona
  • (bkz: dedi kamil)
  • kimse seni benim kadar sevemez diyenler olacaktır. onlara benden bahset.
  • bunu bana söylemiş eski sevgilimin sesi bazen kulaklarımda çınlayıp içimi bi ürpertmiyor değil. beddua gibi söylemişti zaten. neyse bedduası zamanaşımına uğramıştır bence
  • ek iş olarak; falcılık yapan insansever beyanıdır.

nereden biliyorsun solucan deliğiyle bi geleceğe gidip geldin mi?

senin sevgin neyin ölçütü?

sevgi ölçülebilir bir şey mi? abii bana oradan bi kilo sevgi tart falan?

boş laflar eden, altı dolu olmayan bu sözleri söyleyen biri var ise tabana kuvvet kaçacaksın.

geleceğe dair konuşan birini gördüğünde de kaçacaksın. geleceğin ne getireceği belli değil. (geleceğe dair sözler, edebi değeri ve farklı olması koşuluyla düşündürücü olabilir)

seni ölene kadar unutmayacağım/ seveceğim.

son aşkım olacaksın.

seni hiç unutmayacağım.

ölürken bile yanımda ol sevgilim.

seni ölünceye gülü soluncaya dek. kalb kalb kalb.

wtf!

gidiyorum biraz kusmam gerek. swh
  • eski eşim sanırım tehdit etmek için söylemişti çünkü elinde bu kalmışti, sevmek ile tehdit ve bir kadının en ince yeri belki de hayat damarı.
    oysa ben ne yaptım "evet sevemez ama sorun değil en azindan maraz sevmez senin gibi" dedim ve yürüdüm.
    bugün hala o cümleye kulak asmadiğim için kendimi takdir ediyorum ama sanırım damarimda kanım çekilmişti ki umrum olmadi.
    bir insanın sizi sevmesi yetmez, sevmek ancak karşılıklı olursa büyür, gelişir ve serpilir ve anlam bulur.
    o yüzden böyle boş tehtidlere kulak asmayınız en güzeli ayni anda ve ayni coşkuda karşındaki adami sevebilmektir ki birbirinizi besleyebilesiniz yoksa o kayik tek kürekle kendi etrafında döner de döner.
  • sinir olunan eski sevgili laflarindan kafayi oynar bu. kimsi sini binim sivdigim kidir sivimizmişmiş. bi de sey var favorim, seni kimse mutlu edemez. yapma ya. yani sen bile edemediysen kimse edemez oyle mi. bu ne cesarettir yarabbi. heybetini gizli tut yiğidim. özgüvenin cakallari korkutuyor.
  • bırakınız gitsinler şüphesiz ki gitmeleri sizin için daha hayırlıdır, hak edecek kişiyi sevin ya da sevin çok sevin ve onlar hak etsinler.

aksi durum sadece reklamda mevcuttur.