şükela:  tümü | bugün
  • çok nadir de olsa kendisini seven birine rastlanan şeyler. yararlı yiyeceklerin birçoğu bu kategoriye girebilir. karşılaştığımda maydanoz, dereotu, kereviz diye yanıtlamamın muhtemel olduğu soru.
  • sevmenin ne kadar özel bir duygu olduğunu gösterir. örneğin benim için ekmek arası çikolata ve beyaz peynir ikilisi ya da ekmek arası çikolata ve tuzlu domates. bir de tahinli çörek ve ayran.
  • aşureyi yoğurtla karıştırıp yemek
  • if ( kimsesevmedigihaldesevilenseyler.contains(seninsevdiginsey) )
    then kimsesevmedigihaldesevilenseyler.remove(seninsevdiginsey);
    else kimsesevmedigihaldesevilenseyler.add(seninsevdiginsey);

demem o ki, kimse sevmedigi halde senin sevdigin o seyi bir kisi bile seviyorsa o artik kimsenin sevmedigi sey olmaktan cikar.
  • bugüne kadar rüşvet yemiş tüm polislerin ve yolsuzluk yapmış tüm vekillerin anadan üryan bir vaziyette kendi götlerine havuç sokup çıkararak caddelerde sokaklarda her önüne gelene yalvara yalvara af dilemesini çok seviyorum.
    ama bi tanesi bile yapmadı bunu benim için. bahtsız bi insanım vesselam.
  • gecenin bir yarısı uykusundan uyandırılmak
    özellikle uyandıran kişi önemsiz bir şey için veya başkası yerine yanlışlıkla beni uyandırmışsa oooh değmeyin ondan sonraki uykunun keyfine
    askerde iken koğuşçunun paraflı nöbet listesinden veya yatak değişikliğinden haberi olmayıp gece nöbete kaldırdığı vakit "la bi siktir git" çekip kafayı yastığa gömmek favorimdi
  • sözlükten okuduğum kadarıyla bioxcin'in kokusudur. bir tek benim mi hoşuma gidiyor anlamadım. birinizde beğenin be.
  • boyalı saç. eğer kişiye yakışıyorsa yani.