şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'dir.

bu gerçek gün gectikce daha sinir bozucu bir hal alıyor. hele ücreti standart olmayan ev işlerine gelen sözde ustalara iş yaptırmak neredeyse imkansız.

zorunlu edit: defalarca yurtdisina cikmis ozellikle rusya'da-ki rusya'ya gitmeden once o yerlerin bazilarinin adini bile duymamistim- uzun sure is yapmis biri olarak gozlemledigim durum.
    fikrini gerekcelerle paylasmak iyidir ama bu yersiz ukalalik neyin nesi anlamadim.
  • türkiye dışına hiç çıkmamışların beyanı türkiye'dir. sizi şöyle azerbaycan gibi eski sscb ülkelerine doğru alalım türkiye'yi mumla ararsınız.

edit büdüt: yurtdışına çıkıp 5 yıldızlı oteliyle sadece toplantı yaptığı yeri görenler defalarca yurtdışına çıktım her yeri en iyi ben bilirim demesin lütfen. oralarda yaşamış biri olarak söylüyorum türkiye değildir. dünyanın geri kalanından bihaber olup buraya türkiye'dir diye başlık aç sonra ukala biz olalım, yok öyle yemezler.
  • teferruatın lüzumundan fazla önemsenip en basit işlerin de tıkandığı ülkedir aynı zamanda.