şükela:  tümü | bugün
  • eger anahtari bi arkada$ta yada sizdede varsa lisedeki süper kimyevi maddeler kaynagi, deney yuvasi, çadir kurulasi yer.
  • off off, nasil anlatilir ki kimya laboratuvari. tehlikeli ve yanici maddeler dolu olmasi insani korkutmayip bilakis ceken tek yerdir. filmlerdeki imajiyla düsünürsek de gercek laboratuvarlar cok renksiz ve sade kacar.

otomasyona dogru bir gidis vardir ki, insanin haftalarini alacak isleri, aletin teki dakikalar icinde halleder. eee ben neciyim burada dersin önce, sonra da, benim yorumum olmasa nolacak ki bu sonuclardan diye pay cikarirsin kendine.

deneyler yapilir, onlar bunlar karistirilir, birseyler sentezlenir, arada kücük kazalar olur, olur o kadari.
  • çok şahane bir yer olmasının dışında o iğrenç lab reportlara vesile olması açısından dark sidea geçtiği kanaatine vardığım mekan.
  • hayatimin aşki.
    yalniz şöyle bir sorun var ki kimyagerlikten gelen bir ögretmen olarak çalistigim okulda kimya laboratuvari yok. bununla ilgili bazı derneklere yazdim ama geri dönüs yapilmadi. bu isin altina elini koyacak ,bilime destek veren bir el var midir sevgili laborant kardeslerim?
  • amonyak kokusuyla kendinizden geçersiniz.