şükela:  tümü | bugün
  • hani günlerdir, islamcıların yırtındığı, hani abd'nin suriye'ye savaş açmak için hazırlandığı o doğu guta'daki kimyasal saldırı var ya. aha işte kanıtlanmış, 'kimyasal saldırı'nın yalan olduğu. hem de görüntüsüyle.

görüntü
  • heh kan alırlar kaaamil kaaan
  • yakında kokusu çıkacak olandır. iddialar doğruysa şaşırtmamıştır. cia ya da maşaları 2-3 kişi gönderip 2-3 bomba attırıp kimyasal saldırı yaygarası koparmış olabilir. çok tanıdık değil mi?
  • dünyanın en büyük kurumsal teröristi abd'nin söylediği bir yalana inanmış mıydınız ki?
  • harbiden kanıt gibi kanıttır.
    ha şunu da gözden kaçırmayın esedsever mezhepçiler, bir binanın bombalanması sonucu çoluk çocuk sivil yaralılarla dolan acilde ben kimsede silah görmedim?
    çocukların ellerinde oyuncak silah dahi yoktu?
    teröristleri hoplatan suriye lideri aslan diyordunuz değil mi bu katil diktatöre?
    ama ne olacak ki, ölen önemli değil, esed kimyasalla vurdu yalanının ortaya çıkması daha mühim!
    yazıklar olsun!
    o bombaları atanlara değil, bu insanlık dışı olayları görmezden gelmeyi normal sananlara yazıklar olsun!
  • hee tamam sivil hastaneyi bombalamışlar yangın çıkmış ama kimyasal saldırı değilmiş, problem yok. dedirtendir
  • kimyasal silah yalanıyla ırak'ın işgal edilip paramparça edilmesinden sonra, böyle bir kanıta ihtiyaç duyan dünyanın da ayrıca amk.
  • ortada propaganda savaşları var. suriye'nin kimyasal kullanmak için bir gerekçesi olduğunu sanmıyorum. hele de böyle bir konjünktürde. diğer yandan bu yayınlanan video da aşırı ikna edici gelmedi. orta noktadan değerlendirme yapıyorum. hem rusya'nın, hem de amerika'nın başında iki tane totaliter lider var. her ikisi de toplumlarını yalanlarla illüze edebilecek insanlar. mesela haberde bir rus yetkilinin "bu kumpasın ardında ingiltere'nin olduğuna dair ciddi kanıtlarımız var" demesi bile bana türkiye'deki yetkililerin açıklamalarını hatırlatıyor. ne rusya'ya, ne de amerika'ya güveniyorum. herkes her şeyi yapabilir propaganda uğruna, amaçları uğruna. politika leş bir şey. keşke imkan olsa da norveç'te bir köyde tüm bunlardan habersiz yaşayabilsem. ama 3. dünya savaşı çıkarsa, rusya'nın ilk işgale kalkışacağı ülkeler arasında iskandinav ülkeleri olduğuna da eminim.

dünya.
  • adamlar diyor ki "binanın üst katına bomba atıldı, üst katı çöktü" eeee bumu kanıt amk ?

bir bomba atıyorsun 500 kişi ölüyor, kimyasal bomba atıyorsun 40 kişi ölünce auwww amk. sikerim böyle adaleti. apartmanın üst katı çökmüş füzeden, cocukların kadınların herkesin içinde ölüm korkusu var çıkıp bu şakirler de " füze atıldı 40 kişi öldü ama kimyasal değil şükür " diye savunuyorlar.

gülermisin ağlarmısın amk.
  • up