şükela:  tümü | bugün soru sor
  • içinde tahıl parçacıkları bulunan kinder çikolatası. güzeldir, ancak daha güzeli için:
    (bkz: kinder pingui)
  • bütün kinderlerden ve diğerlerinden açık ara lezzetli olan, çocukken yediğimde ismine rağmen büyüklere özel yapılmış bir çikolata yiyomuş gibi hissettiğimi hatırladığım şey.

yokluğunda canınız çekerse kahvaltılık buğday patlağı ve nutellayı karıştırıp yemeyi denemeyin, korkunç sonuç veriyo.
  • türkiye'de de satışa sunulan, içinde tahıl parçacıklarıyla diğer kinder ürünleri gibi leziz, hatta en güzellerinden biri olan kinder çikolatası.
  • tesadüfen keşfettiğim müthiş lezzetli çikolatamsı. çikolata gibi değil gibi. çünkü çok hafif bi kakao tadı var, yarı beyaz yarı sütlü çikolatadan oluşuyor. içindeki tanecikler sankim kornet tadında. ama minicik, hemen bitiyor, gramajı daha fazla olan paketlerini de yapmaları lazım bence. paylaşılmadan yenilmesi gereken bi lezzet, bencillik güzeldir efenim, hatta üstüste 2 tane yemek daha güzeldir. benim şahsi yeme stilim, sade neskafeye batırıp ondan sonra yavaş yavaş ısırmak, çıtır çıtır parçaları mideye indirmek, ve bu sırada gözlerimi sanki reklam filminde oynuyormuşum gibi kapalı tutmak şeklinde olüyür.
  • duty free'deki tüm limitimi doldurduğum yine de doyamadığım süper bişi bu.
  • suç işletecek kadar güzel olan çikolata. ülkemizde bir dönem satılmıştı diye hatırlıyorum, sonra piyasadan çektiler, pingui, süt dilimi gibi saçma şeyleri getirdiler. ayıptır. iki paket aldım almanya'dan, yemeye kıyamıyorum resmen. kinder schoko-bons'u falan da yalan eyler kinder country. türkiye'ye tekrar getirilmeli.
  • cikolata degil sut degil bugday degil baska birsey bu...cocuklugumdan tadi aklimda kalan ve sanki aslinda gercekte yememisim ruyada yemisim gibi hissettiren gercekte oyle bir tadin olmasini kabullenemedigim bir cesit yiyecek turu
  • free shop'lardan gayrı yerlerde varsa biri haber eylesin, el etsin dediğim çikolatadır, über ötesi lezzettir.. lütfen diyorum..
  • kesinlikle orgazmiktir. kinderin gelebilecegi son noktadir.
  • içinde süt kreması ile çevrili arpa, pirinç, buğday, kızılbuğday ve karabuğday patlağı bulunan, aşurenin çikolata hali. kinder'in o kadar farklı ürününü türkiye'de de çıkartan ferrero nasıl oluyor da bunu hala burada piyasaya sürmedi, anlaşılır gibi değil. ille imza toplayıp dilekçe mi vermemiz gerekiyor? çocuk yapıp sonra onu kesmekle mi tehdit edelim? devlet buna bir şey yapması lazım!

bakkalarda görmek istediğimiz güzel ürünlerden biri.