• beyin yakan reklam. süper bir fikrim var diyor, neymiş ünlü şarkıcı olacakmış, annesine şarkı yazacakmış. gülüm madem böyle bir hedefin var o şarkıyı şimdi yaz? benim kardeşim 3 yaşında şarkı yaptı anneme "benim düdel annem, benim yumoş annem" diye. tamam çok şahane bir şarkı değildi ama annenin mutlu olması için ünlü olmana gerek yok. fikir sunacaksan adam gibi bir şey olsun, ne bileyim "anne sana süpürge yapacam, limonata yapacam" gibi.
  • kimin başının altından çıktığını merak ettiğim reklamlardan biri. bir de matah bir şeymiş, kristal elma almış gibi yeniden yayınlamaya başladılar. aklına harika bir fikir gelmiş, ünlü bir şarkıcı olup ona şarkı yapacakmış.

anası tamamen umudu kesmiş belli. "al şu çukulatamsı şeyi de sus!.." demeye getiriyor resmen.
  • kinder pingui benzeri bir ürün çıkarıp, bu reklama cevaben aşağıdaki gibi bir reklam çekse bir firma, yemin ederim yüzyılın @2'sini yapar.

- anne bir fikrim var!büyüyünce ünlü bir şarkıcı olucam ve senin için şarkılar yazıcam!
    - eszuszu!(?) gerizekalı! ben sana kalk dedim soğan hazırla!

bu girişimi bim'den bekliyoruz.
  • yetimhanede büyüyüp var misin yok musun yarismasinda meshur olan kizin oynadigi reklam
  • tlc'de dakika başı çıkan, penguen rolü yapan ebeveynlerin olduğu aptalca reklam. hem penguenden hem de tlc'den nefret ettirmiştir.
  • "bu konuda da en taze fikir bende" diyen annemi olur amk!?
  • en sevmedigim yapmacik ve sevimsiz buldugum reklam.
  • ürününün tamamiyle doğal olduğunu savunurken bir o kadar da yapay olan reklam.
  • youtube da izlediğim neredeyse her videoda çıkıp daha ağzına almadan kendinden soğutan ürün. bedava dağıtsalar almayacak durumdayım. kinder markasından soğuttu reklam ya. penguenler "sevimli hayvan" ketegorisinden çıktı benim gözümde sırf bu reklam yüzünden:)
hesabın var mı? giriş yap