1. kinder surpriz yumurtalarindan cikan sirinler serisinin ait oldugu koleksiyondur.

icinde bircok sirini barindirir. simdiye kadar aldigim yaklasik 38 surpriz yumurtadan cikan sirinlerin listesi:

4 adet somurtkan sirin. (somurtgan da olabilir.)
    3 adet gozluklu sirin.
    2 adet bebek sirin.
    1 adet gargamel.
    1 adet sirine. (koleksiyonumun goz bebegi.)

simdilik baskalarinda gordugum ve bende eksik olanlar: sirinbaba (bu olmadan sirineyi sirinleyemiyorum.), guclu sirin.

ve bircok gereksiz aptal saptal cocuk oyuncagi. (ulan sanki ufacik cocuguz firildak, araba falan cikiyor. cix cix cix.)

bu arada not olarak: sirinbabaya karsi yukaridaki sirinlerden biri veya birkacini onerebilirim.

edit: http://imageshack.us/…/my-images/703/img5619tz.jpg/
  2. 1 adet şirine,
    1 adet şirin baba,
    2 adet güçlü şirin,
    1 adet tembel (uykucu) şirin ve 1 adet gargamel ile, günde 5-6 yumurta alarak neredeyse tamamlamak üzere olduğum koleksiyon.
    çikolatalarını yemiyorum bazen direk çöpe atıyorum, verecek kimseyi bulamazsam. araya diğer oyuncaklar karışmasa çoktan tamamlamıştım fakat adı üstünde işte, bahtımıza ne çıkarsa.
  3. 3 uykucu, 3 somurtgan, 1 de güçlü şirinin sahibi olduğum koleksiyonum. şirin babasız yetim yetim bakmakta yavrucaklar.
  4. elimde 1 gargamel, 1 güçlü şirin, 1 somurtkan ve 1 adet uykucu şirinin olduğu koleksiyon. bebek şirin, şirin baba ve şirine'yi arıyorum lakin artık şirinler yerine farklı oyuncaklar da çıkıyor maalesef.
  5. 1 şirine
    1 şirin baba
    1 gözlüklü
    1 bebek şirin ve azman bulabildim şu ana kadar
    1 uykucu
    1 güçlü

o güçlü şirin ve gargamel sonunda benim olacak kinder ! (ehe buldum)
    ama korkak şirin midir nedir o kaldı bi tek.

not: şirinler ararken yumurtadan porsche figürü çıkması öfkemi azcık yatıştırmış olabilir.

edit büdüt: azman dediğim şey bebek şirin'in sarıldığı kedi bu arada

edit büdüt 2: listeyi güncelledim .. ne çok kişinin şirine'si yokmuş yahu
  6. şahsımı ziyadesiyle ruh hastasına çevirmiş koleksiyon. onlarca aldım bir tane bile çıkmadı. etrafımdakiler seriyi tamamladı benim bir şirinim bile yok derken bugün bebek şirin çıktı. ofiste öyle bir çığlık atmışım ki arkadaş yan odadan panikle fırlayıp geldi. bana bir şey oldu sanmış. yaygaranın nedenini anlayınca da "senin zeka yaşın kaç?" deyip gitti. hemen seride bebek şirini eksik olan arkadaşla pazarlığa girdim. 5 şirin karşılığı takasta anlaştık. yaptım bunu, evet.

yumurtaları yemek istemeyene öneri editi: şahsen bitterden gayrı çikolata yemediğimden yumurtalar boşa gitmesin diye bir çözüm buldum. 5 dakika buzlukta bekletip donduruyorum yumurtayı. sonra ortadan ayırıp içinden oyuncak kutusunu alıp paketliyorum ve sevene veriyorum yiyor.
  7. gargamelle bebek sirin haric rafima dizdigim koleksiyon.. sirin baba kitligi varmis sanirim da bu bolgede yok ondan.. bende 4 adet sirin baba mevcut zira :)
  8. 1 gözlüklü
    1 bebek
    1 uykucu
    1 gargamel ile kısmen tamamladığım seri.
    ev arkadaşımdaki şirin babaya göz koydum, tez zamanda almak gerek.
    şirinee neredesin ?

ayrıca bu seri ofiste de yaş ortalamasını düşüren muhabbetlere konu olmaktadır ama o da bir başka entry konusu olsun.
  9. amına koyim şirinlerden soğudum. 2şer alırım devamlı ve muhakkak biri bazen ikisi şirinlerden biri çıkıyor. ağzım yüzüm ya gözlüklü yada güçlü şirin oldu abi. zaten pekte hazzetmem şirinlerden , gönül ister ki eskisi gibi yaratıcılığı zorlayan klas oyuncaklar çıksın, bizde güzel güzel biriktirelim.

sevenleri bol bol alında bitsin lan şu şirinler furyası.

kinder surprise şirinler koleksiyonu hakkında bilgi verin