şükela:  tümü | bugün
 • muhabbetin beline beline vurduğumuz bir gece içindeki diyaloğa saatlerce güldüğümüz reklam. süt abi diyaloğa gider yaparak başlayıp sonrasında karaktersizliğine karaktersizlik, haysiyetsizliğine haysiyetsizlik katmaktadır:

  kinder süt dilimi: selam süt abi!

  süt abi: süt abi ??

  kinder süt dilimi: aynı ailedeniz sen süt ben süt dilimi!

  süt abi: hiç komik diil süt benim!

  kinder süt dilimi: ama bende de var :(

  süt abi: gerçekten mi??

  o gerçekten mi ne oluyo süt abi? reklam başlarken atar yapıyodun afili ambalajlı bebe kindere. ne oldu da sonra bi anda yavşadın, neye inanamadın süt başkan? vir ediyoruz kınamayı! diyaloğunuz sux. part 2'de bi de süt kardeş havalarına bağlıyo ki abimiz hiç sormayın onu, direk götünü yiyim ayakları..

  http://www.reklam.tv/…rpublic.swf?v=8cb2ee83c6d804a
 • geri zekalılığın masumluk olarak yutturulmaya çalışıldığı reklam. mis gibi ürüne mal gibi reklam yaapmışlar
 • ferrero pazarlamacılarının yeni nesil çocukların çoktan yetişkinler gibi konuştuklarını, dahası zeka fışkıran cümleler kurduklarını gözlemlemeden ortaya çıkardığı abuk reklam. madem ürünü sadece çocuklar içinmiş gibi tanıtacaksınız bari reklamı daha yaratıcı yapsaymışsınız. onu da boşver normal insan zekasına hitap edecek kadar iyi yapsaydınız keşke. marka karizmasına yazık lan.

  benim çocuğum öyle cümleler kursa ne masum şeysin sen öyle diyeceğime üzülürüm be. çok kızgınım sana ferrero rocher çok. neyseki favorim pingui.
 • şu zamana kadar sevmeyen kişiye rastlamadığım kinder süt dilimi için boşu boşuna çekilmiş para ve zaman ziyanlığı olarak tanımlamaktan çekinmeyeceğim reklamlar.

  reklamın olmazsa olmazları:
  - eli yüzü düzgün, sesi yer yer kalınlaşan anne figürü.
  - masum kuzum repliği ve masum kuzular.
  - 2 kelime konuşan ya da onu bile konuşmayan misafir anne.
 • allah kitap aşkına. her kim yazıyor , onaylıyor, çekiyorsa bunları bilsinler ki her denk geldiğimde ağızlarına terlikle girişesim geliyor.

  lan çocuklardan nefret ettim bu adamlar yüzünden. siz masumiyete değik gerizekalılığa vurgu yapmışsınız.

  'masuuuuuuuuuuuuuum bebeğim benim. bir şeyler atıştırmak istermisiniz.'

  ha bu reklamlar hedef kitlesinde işe yarıyor hem çocuklarda hem annelerinde, harika reklamlar bunlar diyen yiğitler varsa bana haber etmekten çekinmesinler. kinder süt dilimlerinin hiç de masum olmayan bazı çoook acaip kullanım şekillerini üzerlerinde zevkle denerim.
 • son zamanlarda dönen en itici reklam. o yapmacık kadına baktıkça çocuğunu süt kazanında boğasım geliyor, çok masum bir cinayet olur ama değil mi?
 • çocuklarda zeka geriliğine sebebiyet veren reklamlar serisi.
  aynı şey ürün için geçerli değil.
 • geri geri sekerek buzdolabına ulaşmaya çalışan masum kuzu doğurmuş anneleri her gördüğümde terlik arattıran reklam. şöyle güzelce bi nişan alııııp ...
 • ailecek iğreniyoruz.
 • dünyanın en kötü reklam serisi ödülü diye bir ödül olsa (belki vardır lan?!), ödülün kesinlikle verileceği reklamlardır. öylesine çok kötüdür ki bu reklamlar, benim masum yavrum diyen her anneyi öldürme hissiyatı yaratmaktadır...

  bünyemde yani.

  yazarken sinirlendim ya!