51 entry daha
  • burada sağlamlığı ile ilgili çok yazılmış , ben de birkaç birşey ekliyim.

2 sene önce acil ayakkabı ihtiyacımdan dolayı mağazaya girip 50 liraya aldığım lacivert kinetix'i o günden beri hunharca giyiyorum. babamın tarlasında yabani ot yolarken de giydim, seğmenlere yürüyüşe giderken de. rahatlığını bir kenara bırakıyorum, ben bu ayakkabıyı çok hor kullandım öyle böyle değil, üstüne bir de 2-3 ayda bir çamaşır makinesinde yıkıyorum. 10 kere yıkanmıştır şu ana kadar. daha ayakkabının 1 milimetresinde bile bozulma, yapıştırmalarda açılma vs olmadı. misal dün yıkadım kuruttum, şu an vitrine koy sıfır diye satarsın, o derece. sadece iç tabanında sürekli karbonat koyduğum için terle birleşince topuk bölgesinde erime oldu(kaldı ki bütün ayakkabılarımda karbonattan dolayı olan bi durum), onu da 10 liralık bir tabanlıkla hallettim.

nike'ın ve skechers'ın tasarımlarını çok sevmeme rağmen kesinlikle kinetix kadar kaliteli değiller. şu ana kadar kullandığım onlarca farklı marka ayakkabı içerisinde sağlamlık açısından scooter ile birlikte zirveye oynar. ama tabi marka takıntısı olan, spor salonunda ayağında kinetix görünmesini istemeyen elitler tercih etmeyebilir. kimin sikindeyse..
113 entry daha
hesabın var mı? giriş yap