şükela:  tümü | bugün
 • comic con fragmanı düşen guy ritchie filmi. 24 mart 2017'de vizyona girecek.

  https://www.youtube.com/watch?v=6rbptqidjmy

  edit: 12 mayıs 2017'de vizyona girecek.
 • 10 numara kadro 5 yıldız fragmana sahip olan film. buralar değerlenecek.
 • guy ritchie'nin yönetmenliğini sevmemek zor. neden sevdiğimi fragmanın ilk dakikasında anladım. ritchie'nin filmlerini izleyenler fragmanın ilk sahnelerinde ritchie'nin önceki filmlerini hatırlayacaklardır. sherlock'taki dövüşler, ya da snatch'teki kamera hareketleri (oyuncunun vücuduna bağlı kamera, adını unuttum gece gece), kurgusu, mizahı aynen korunmuş gibi görünüyor. kısacası kral arthur öyküsünü ritchie'den izlemek şayet senaryo kötü değilse keyifli olacak. cast da şahane: charlie, jude, aidan, eric... bakalım nasıl olacak. bu arada arthur'la ilgili 6 filmin planlandığını söyleyeyim. ki umarım bundan vazgeçerler. zira 6 film çok fazla ve gereksiz.
 • (bkz: reserved)

  2017'de çıkacak bir film.
 • fragmanindan anladigim kadariyla guy ritchie'nin andropozu.
 • oyuncu kadrosu iyi görünüyor fakat ilk yayınlanan fragmanı çok beğenmedim.
  ayrıca 6 film olayı doğruysa çok saçma olur.

  http://www.imdb.com/title/tt3496992/
 • guy ritchie'nin "benim tarzım belli beyler ister 2000'lerden anlatırım, ister 50'lerden ajanlık, ister antik çağlardan ama beni farkedersiniz" dediği, trailer'ı izleyen birinin direk ritchie filmi olduğunu anlayabileceği film. adam tarantino gibi gözümde, filmine dair bir şey gördüğünüzde direk anlaşılıyor bunu seviyorum. bu ikisi keza müzik seçiminde efsaneler. trailer'da dikkat ederseniz hep sinsar tipler var filmde jude law, eric bana, aidan gillen ve başrol charlie hunham. ne kadar çakal varsa toplamışlar, bu arada kadro da david beckham'da var bekleyelim.

  edit: trailer'da çalan şarkı sadece trailer için hazırlanan the wild wild berry'imiş. şarkı sam lee tarafından seslendirilmiş ve lee şarkıyı sadece trailer için hazırladığımızdan o hali dışında kaydı yok demiş.
 • yıllardır hafta sonları dayım bize gelir film izleriz. neyse film izlemeden önce çıkıcak filmlerin trailer larına bakıyoruz. gladiatör, truva, 300 gibi filmlerin tarzını severiz. spartacus'ün dizisini de severek izledik. neyse bak dedim yeni kral arthur filmi çıkıcak. (clive owen'ın oynadığı filmide izleyip beğenmiştik) trailerı izlerken dayımla aramızda şu diyalog geçti;
  dayım: modern zamanda mı geçiyor? hani zamanda geriye yolculuklu falan?
  vasilji: ne alaka kılıçlı falan işte eski devir. neden sordun ?
  dayım: ne bileyim elemanın montu sanki günümüz kıyafetlerine benziyor.
  vasilji: içimden; harbi lan hiç dikkat etmemiştim...
  dayım: saç traşıda makineyle yapılmış gibi.
  vasilji: bak ama kapıdaki düşmanda ki vassili zaitsev'i oynayan jude law falanda var.
  dayım: hıı güzele benziyor...

  tanım; 2017 yılında gösterime giricek guy ritchie filmi.
 • guy ritchie, charlie hunnam, king arthur... bu üçünün kombinasyonuyla ortaya en kötü iş bile çıksa, o film çok çok çok iyi olacaktır. hiç kuşkum yok lakin beklemek zor olacak. fragman müthiş. burayı da böyle reserve edelim.
 • kadroda roose bolton da var.