• efsanevi triad'in (bkz: c64) efsanevi adami.
  • bir cesit kustur kendisi. turkcesini hatirlayamayacagim. boyle sudan balik avlayan karabatak
    kilikli bir hayvan
  • dunun tilif i bugunun ise kaca herifi =) sewimli web ci.. bir zamanlar uzun saclarina hayran oldugum insan.. sewdiklerini koruyan sayan .. artik akil dinneyen ufaklik ... =))
  • bence o hala zıpır :) yaramazlıktan bıkmayan adam :) yanında hatun yokken uslu durduğunu görene para verilir. dedirten şahsiyet
  • olasi cay bahcesi bulu$malarinda "cay bahcesinden kari kaldirmak" ba$ligini acmasi muhtemel ho$ sohbet bol nick yazar. ayni zamanlar icerisinde ta$inan 3 ki$ilik grupta yer almasi sebebi ile surekli olarak "hadi bana gel" diyalogunu e$ zamanli ya$adigim muhabbet edilesi ki$i
  • herkes yeni ta$indigi gerekcesi ile te$vikiye-mecidiyekoy-avcilar arasinda network kurarak oyun ve directory payla$imi yapma planlari yaparak "ulan deli de guzel olur" geyikleri cevirdigim alkolik*. en son networkun du$undugumuzden pahali olduguna kanaat getirmemiz sonucunda hadi isp kuralim diyerek beni cafeye rezil eden ki$i; tum bunlara ek olarak bazi directory'lerini share etmemekte israrci olan yazar ki$ilik:)
  • seker bisi bu bole bembeyaz tenli sapsari sacli vs sanirsiniz turk diil. ama 1bakarsiniz agzini acar turkce konusmaya baslar cok akici bir sekilde once afallar "alla alla ne kadar ii turkce konusuo bu ecnebi insan" dersiniz adini ogrenince ve 1kac soru sorunca anlarsiniz ki aslinda safkan turkmus. cok seker vesselam tadindan yenmior :p
  • "bir dvd 5 saatte nasıl seyredilir" adlı filmin esas oğlanı.
  • istanbulda, sağanak yağmurda tıkıldığım bir netcafeden beni kurtarıp evine çağıran, ve muhtemelen boktan* geçicek bir gecenin değişip super eglenceli ve kahkaha dolu bir hale gelmesinde rol alan baş kişi*, kadim bir arkadaşın* kadim dostu*.
    ayrica (bkz: kavurmali kasarli)*
  • hastalık* gibi bişey bu. tavla oynarken küfür konusunda dağarcık genişletici yaratıcı insan. aynı zamanda pis bulastırıcı*. kukuletama rakip.
hesabın var mı? giriş yap