şükela:  tümü | bugün
  • uluslararası şarkılara tepki videosu çekerek yolunu bulan yeni nesil youtuber. izleyicisi yalnızca türklerden oluşmakta ve içeriğinin büyük bir kısmını da türkçe müzikler oluşturmakta. işin kötüsü kendisine önerilen şarkıların yüzde doksanı kulaklara zarar leş rap şarkıları. kendisi de izleyici kitlesinin farkında ki bomboş arabesk rapten hallice şarkıları bile ayıla bayıla dinliyor taklidi yapıyor. umuyorum ki kitlesinin kalitesi biraz olsun artar da kendisi de kulaklarını kaybetmeden kaliteli türk müziği ile tanışabilir.
  • tuvana türkay'a kafayı takmış yeni bir youtuber. yakında eniştemiz olabilir lol.

müslüm gürses'in nilüfer şarkısını dinlerken verdiği tepkiden ziyade, takım elbise giymesi ve rakı içmesi yüzlerde güzel bir gülümsemeye sebep olmuştur.
    inşallah o rakıyı sek içmeye devam etmezsin lukecuğum.

not: youtube'a kingdom of luke yazarak da kendisini bulabilirsiniz.
  • gayet başarılı eğlenceli ve seviyeli bir youtuber.. milyon verseniz bu teklamı yapamazsınız!
  • ''tuvana go away'' demesiyle beni kahkaha tufanına boğmuştur.*link
  • susuz rakı içerek doğa için çal 11'i değerlendirmiş.
    pek fena bu sarı çocuk.
  • yüz ifadeleri gayet komik bir arkadaşın youtube kanalı. bu arkadaşın en sevdiğim yanı tepki videosu çeken diğerleri gibi sadece kafa sallayıp mükemmel benzeri sözler söylememesi ve emre yücelen tarzında müzikle ilgili detaylı yorumlarda bulunması. yani bu işin ekmeğini yese de en azından emek veriyor.
  • bir elinde raki, turk sarkilarina reaksiyon videolari ceken ingiliz cocuk. cok zevklidir izlemesi, biraz da turk geni olmasindan suphelenmiyor degilim.dertli sarkilarda dans eden diger yabancilarin aksine bu arkadasimiz arabeskin dibine falan vurabilmektedir.

bir de sarki onerilerinden cocugu sonunda arabesk rapci yapacaklar.
  • şebnem ferah’ın can kırıkları şarkısını dinlerken epeyce şaşırdı, bu nasıl ses, makyaj görüntü ve şarkı deyip durdu. çok beğenmiş gibi bir hali vardı. kendisine rock star yakıştırmasını yaptı. şarkının sözlerinin neden bahsettiğini de çok merak etti. gayet sempstikti.
  • bir süredir takip ettiğim ve sevdiğim youtube kanalıdır. sözlerini çoğunlukla bilmemesine rağmen bize benzer duygular hissetmesi ile müziğin evrensel olduğunu bir kez daha hatırlatmıştır. sevdiğimiz videolarına artı verelim de, emeğini boş geçmeyelim.
  • kesinlikle abone olunması gereken youtube kanalı. kendisi çok gerçekçi ve samimi tepkiler veriyor şarkılarımıza. sayesinde çok eskiden dinlediğim şarkılara tekrar hayran oldum. özellikle şebnem ferah - can kırıkları videosuda bir kez daha ne kadar kaliteli şarkılara sahip olduğumuzu hatırladım.