şükela:  tümü | bugün
  • kendisi sempatik bir youtuber. sanırım ilk amacı dünyadaki şarkıları bir ingiliz gözüyle yorumlamaktı. birkaç denemeden sonra türkçe şarkı denedi ve diğer ülkelere göre çok fazla izlendi. sonra bizim türkler buna rapçilerdi müslüm dü rakıydı yardırdılar. çocuk şu an çoğu türkten daha hakim geleneklerimize. youtube link
  • react videolarından tiksinen bünyeme acaba mı diye sorduran youtuber.

en çok hiti türklerden aldığı için çektiği videolar genellikle türk şarkılarından oluşuyor ancak popüler şarkılardan ziyade enteresan tepkileri var doğa için çal, şebo, müslüm baba vb.. arada çerezlik nijeryadan, kanadadan, kamerundan falan videolar da var..

tepkileri çok doğal, rol yapıyorsa bile (ki bence kesinlikle yapmıyor, o kadar profesyonel değil) elemanın verdiği tepkilerden göğsünüz kabarmıyor değil.

müslüm gürses - kaç kadeh kırıldı dinlemiş ve react videosu çekmiş, yorumlarda müslüm baba böyle dinlenmez, illa rakı açacan diyen bir türkün sözünü dinleyip müslüm gürses - nilüfer dinlerken 70'lik açmış ve hayatında ilk kez rakı içmiş, yanına meze olarak peynir, yoğurt ve kavun almış, arada müslüm gürsesin hayat hikayesini araştırmış ve öldü sanıldığı morga kaldırıldığı vb. detaylara hakim, sürekli müslüm babanın çok zor bir hayat geçirmiş olduğunu anlatan, babaya saygıdan takım elbisesini giyerek şarkıyı dinleyen, müslüm gürsese müslüm baba diyen ingiliz bir eleman düşünün işte.

yürüyedur inkiliz çocuk, biletini ben alıcam trabzona..

edit: uzun süren ciddi bir ilişkisi kötü bir şekilde bitmiş, üzerine 2 ay önce babasını kaybetmiş. o kadar ne yapacağımı bilmiyordum ki "baba ölünce ne yapılır" diye google dan aradım diyor. sonra bu kanalı açmış işte.. ulan kendi derdim yetmedi elin ingilizinin derdine ortak olduk iyi mi.. dünya küçüldü beyler, kesin bilgi yayalım..