şükela:  tümü | bugün
  • türkçe sunucusunda 5 günde 6 dünya açarak oeh dedirten oyundur.

www.kingsage.net
  • artik http://www.kingsage.net/ adresinde bulunan online oyundur.

6. dunyaya baslayayim da umkayla ayni ittifaka gireyim diyen varsa kuzeybatiya buyursun, beklerim...
  • 7. dünyası açılmış oyun...
  • saldırı sınırının olmadığı, her yerin fake account kaynadığı ve hatta bir bug sonucu 8 milyar(yazıyla milyar) asker basan insanlara karşı etkisiz kalan bir moderasyona sahip oyun. küfür atanlar için hakaret bildir butonu yapmışlar fakat buna bastığınızda şikayet etmeyi değil oyuncuyu ignore'lamanızı öneriyor size, zira kendileri de farkındalar ki şikayetlere bakamıyorlar.
  • bu oyunu oynayan çokça sözlük kullanıcısı olduğunu düşünmekteyim.
    ilk girdiğim ittifak zaten umkanındı, artık o sayılmaz ama şimdilerde bir ittifak birleşmesinden sonra iki yeni sözlük yazarını daha görünce toplamda altı yedi tane suserin aynı ittifakta olduğunu ve oyunda server başı yüzlerce ittifak olduğunu söylesem ne demek istediğim tam anlaşılır sanırım.

evet bu bilgi gerçek hayatımızda pek işimize yaramayacak ama yine de boş vakti olup da oynamak isteyen haber versin. ona güzellikler yapalım.
  • oyundaki dünyaların haritaları için http://www.jtclan.com/prince/ adresine girebilirsiniz.

not: haritasını görmek istediğiniz serverde o an oyunda olmanız gerekiyor.
  • 11. dünyası 5 ocak tarihi itibariyle açılmış oyun. ilk iki sıradaki oyuncu ise bug nedeniyle banlanmış durumda. o değil de, adamlar bizim klandaydı yahu, yazık oldu.
  • yeni başladım, birkaç dakikadır bakınıyorum, güzele benziyor.

fakat, yahu bunda o an o dünyada kaç kişi online, kaç kayıtlı var gibi şeyleri nerde göreceği, bilemiyorum, aydınlanmak istiyorum.
  • şimdi baktım da klanlar'a on basmış oyundur.
  • web tabanlı bir strateji oyunu. bir köyle oyuna başlıyorsunuz, daha sonra diğer köyleri fethederek gelişiyorsunuz. birden fazla kişi birleşip ittifak kurabiliyor ve diğer ittifaklara saldırabiliyorsunuz. basit ve keyifli bir oyun.