• saldırı sınırının olmadığı, her yerin fake account kaynadığı ve hatta bir bug sonucu 8 milyar(yazıyla milyar) asker basan insanlara karşı etkisiz kalan bir moderasyona sahip oyun. küfür atanlar için hakaret bildir butonu yapmışlar fakat buna bastığınızda şikayet etmeyi değil oyuncuyu ignore'lamanızı öneriyor size, zira kendileri de farkındalar ki şikayetlere bakamıyorlar.
  • şimdi baktım da klanlar'a on basmış oyundur.
  • 7. dünya da az oynamadık bee buradan klan liderimiz olan by_antikaci abi ye selamlar
  • artik http://www.kingsage.net/ adresinde bulunan online oyundur.

6. dunyaya baslayayim da umkayla ayni ittifaka gireyim diyen varsa kuzeybatiya buyursun, beklerim...
  • yeni dünya açılmıştır bugün, başlayıp vakit öldürülebilir aslında.
  • gereksiz bir entry olacak yine de yazayım.
    ilk çıktığı 2009 civarı yıllarda hesap açıp oyna başlamıştım 1. dünyada.ilk başlarda aşırı derece zevkliydi.hemen köyümün bitişiğinde cokonat79 diye biri vardı.sonra ben bununla aynı klana girdim bu benden biraz güçlüydü yaklaşık onun o zamanlar 3 köyü vardı benim 1.çok iyi arkadaş olmuştuk bununla bayağı birbirimize destek veriyorduk.yakınımızda da lord bilmem kaç nickli bir rakip klan oyuncusu vardı.bir gün mesajlaşırken cokonat ile dedi lord a giriyoruz beraber köyü ele geçiricez yağmalıcaz sonra ben alıcam sen tüm birliklerini yolla filan bende inandım yolladım tüm birlikleri sovalye akıncı silahtar ne varsa.sabah kalktım ne göreyim coko ben lord a saldırırken benim köyümü ele geçirmiş direkt bu da böyle bi anımdır o zamanlar onun puanı 20.000 filandı sonra bi 2011 de tekrar başlamıştım baktım 8.000.000 puanı var filan bende kastım 1.000.000 u görüyordum bi anda geldi milyonluk 2-3 herif yedi oyun öyle saçmaydı hiç koruma yoktu aylarca emek veriyorsun kasıyorsun bi adam geliyor alıp geçiyor köyünü filan.
  • yeni başlamak isteyenlere sesleneyim; knight online neyse bu da o. özellikle eski serverlarda hiç başlayamazsınız. oyun tamamen pay to win. geçmişte oynadığınız oyun ile hiç alakası yok. bok gibi bir hal almış.
  • yeni bir browser tabanlı oyun. ekran kartım nedeniyle browser tabanlı oyunlara yöneldiğimden ilgimi çekecek bir oyun.

http://www.kingsage.net/
  • nihayet hak yerini bulmuştur ve 41. dünya'daki ateş klanının çoğu oyuncusu banlanmıştır. yıllardır ateş klanının hile yaptığını bilmeyen yoktu fakat geç de olsa hileciler cezasını buldu.

tanım: browser tabanlı bir oyun
  • 11. dünyası 5 ocak tarihi itibariyle açılmış oyun. ilk iki sıradaki oyuncu ise bug nedeniyle banlanmış durumda. o değil de, adamlar bizim klandaydı yahu, yazık oldu.
hesabın var mı? giriş yap