şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: kingston hyperx cloud) serisinin 2. modeli olan gaming kulaklıktır.

  kargodan bugün sabah geldi. ses kalitesi olarak gerçekten üst düzey bir kulaklık olduğunu belli ediyor. ergonomik yapısı çok güzel, arkadaşlarıma da taktırdım, hepsi rahat olduğunu söyledi.
  7.1 ses sistemi özelliği youtube daki en boktan şarkıda bile kendini belli ediyor.
  gelelim işin en önemli kısmına, yani gaming kısmına.
  cs go oyuncusu olarak bugüne kadar kullandığım en iyi kulaklık diyebilirim. sesi %50 seviyesinde açmanız, d2 haritasında pit ten tbase sesi almanıza yetebiliyor.

  10/10 veriyorum.

  fiyatı an itibari ile 275tl-375tl arasında değişmekte.
 • sesi resmen duymanızı değil yaşamanızı sağlayan kulaklık.

  hayatımda bu kadar iyi ses kalitesi veren bir kulaklık kullanmamıştım. daha 30dk dır kullanıyorum ama verdiğim her liranın karşılığını dakika başı alıyorum.

  7.1'in verdiği ses kalitesi oyunlarda çok işe yarıyor ama aynı şekilde müzik dinlerken de ayrı bir canlılık katıyor.

  kulaklığı kullandıkça entry'yi güncelleyeceğim.
 • gri modelinin sahibi oldum bugün.

  4 saattir kullanıyorum, müzik dinlemeyi bırakamadım, ayrıca çok da rahatım.
  bu kulaklıksa, daha önce kullandıklarım nedir, bilemiyorum.

  kingston büyük iş yapmış. gidip bir steelseries'e 500-600 lira vermek yerine bu kulaklığı satın almak yaptığınız en mantıklı işlerden biri olabilir. herkesin f/p ürünü farklı olabilir, ama sanırım benimki bu.
 • an itibari ile elime gecen guzellik abidem. daha deneme sansim olmadi. aksama deneyip izlenimleri geldikce buradan yazacagim. ilginc sekilde en ucuzunu da n11'den buldum. neredeyse amazon ile ayni paraya geldi.

  not : reklam diyenin ebesi reklam olsun.
 • bugün aldığım kulaklık. kargosu gelince bir yorum bırakırım artık.

  edit: bu seviyede fazla kulaklık kullanmadığımdan diğerleri ile karşılaştıramayacağım. ben çok beğendim. razer surround ile kullanıyorum.
 • birkaç gün önce aldığım kulaklık. kulaklığın ses kalitesi ve malzeme yapısı kusursuz, elinize aldığınızda kaliteyi hissedebiliyorsunuz. ergonomik yapısı uzun süreli kullanımlar için çok elverişli ayrıca kablosunun usb girişi ile birlikte yaklaşık 2-3 metreyi bulması da bir rahatlık. kısacası kulaklık tam bir f/p ürünü hatta fiyatı az bile. bu noktada tek söylemek istediğim 7.1 surround'u bu bir sanal surround olduğundan diğer 7.1 sistemlerdeki kaliteyi beklemek doğru değil. yine de güzel bir iş çıkarmış marka ve belirli bir kalitenin üzerine çıkmış.
 • razer tiamat 7.1 ile fiyat olarak degil de performans olarak karsilastirildiginda hangisinin daha iyi oldugunu merak ettigim kulaklik.

  eger deneyen ve kullanan suserlar varsa yesillendirirse sevinirim.
 • amazon üzerinden her şey dahil 60 euro'ya alınabilen kulaklık.

  çok iyi bir kulaklıktır.
  tavsiye ederim.