• geçen günlerde aldığım 6 lı paketten bir şişe kapaksız çıktı, fabrika, toptancı, marketten eve kadar nasıl dökülmeden geldi bilmiyorum :)

görsel
    edit: görsel
  • ıs icin gittigim cerkezkoy de a101den 6li paket aldigim maden suyu. canina yandigimin a101 i bizi istanbulda neden beypazari gibi gaz bombasına mahkum ediyonda bu mukemmel maden suyundan getirtmiyon. kizilay maden suyu ile birlikte favori maden suyum oldu kendileri.
  • bursada çok satılan maden suyu.
  • bir dönem a 101 mağazalarında satılan, inegöl'de çıkarılan maden suyu. piyasada içtiğim en etkili ve en sert maden suyudur. beylikdüzü'nde nerede bulabileceğimi yeşillendiren olursa sevinirim.
  • adını ilk defa ,çocukluğumda biriktirdiğim gazoz kapaklarında gördüğüm, kaliteli içecek...
  • beypazarı ve kızılay'ın çok gerisindedir.

bunu nasıl beğeniyorsun anlamıyorum. karbonat tadı geliyor ağzıma bildiğin. var bi' sıkıntısı. mecbur kalmadıkça almıyorum.
  • kendisiyle üç gün önce tanıştık..
    normal şartlarda da midesi hassas biriydim fakat su içsem midem yanmazdı.. şimdilerde hamilelik nedeniyle daimi olarak delicesine midem yanmakta ve bu yanmanın önüne geçebilmiş tek maden suyu kınık oldu..

maden sularını hiç sevmediğim için hızlıca ve güvenmeyerek içtim ve içtiğime değdi..
    hamilelere öneririm eğer bünyeden bünyeye fark etmiyorsa..
  • kızılay başkanı ile alakası olmayan maden suyu firması. yalnız yönetim kurulundakilerin fotoğrafları ilginç. şirket pek profesyonel değil sanırım.
  • türkiye 'de satılan açık ara en iyi maden suyudur. eskiden kahverengi* şişede de satılırdı. şimdi klasik uzun yeşil* şişesinde ve tombul yeşil* şişede satılmaktadır. piyasada çok fazla bulunmaz. bakkalda 1 liraya satılır.
  • bursa menşeilidir. serttir emma hoştur.
hesabın var mı? giriş yap