• bayadır piyasada göremediğim maden suyu. eskiden ailecek en çok tercih ettiğimiz maden suyuydu kendisi, yerini beypazarı aldı. severdik halbuki kınık'ı.
  • eskisi gibi değildir, dikkat kimi bünyelerde gaz ve kusma yapabilir, yumuşak içimli olmuş, beypazarı ve kızılay arasında kalan bir tadı var, özkaynak maden suyunun sertliğine alışkın olan bendeniz için sertliği olağandır.

(bkz: denedim oradan biliyorum)
  • taksim burger kingin üst katındaki kafeterya bölümünde bulabileceğiniz istanbulda yalnızca orada rastladığım ve türkiyede tüketmeyi en çok sevdiğim soda

edit: tüm burger kinglerde rastlayabileceğiniz maden suyudur.
  • an itibariyle beni üzmüş maden suyumsudur.
    favori maden suyumdur kendileri.
    bugun a101 de görünce hoca durur mu yapistirmis 24lü paketi edasiyla önce kasa sonra yurt rotasini tamamlayip patlattim bi kapak.
    o da ne?
    resmen su mk. eski tattan eser yok. o sert, ağızda cizirdayan küçük yudumlarla icilesi şey gitmiş, yerine bildigin çeşme su gelmiş.
    neyse efendim almayin aldirmayin. bir efsaneyi daha yitirdik
  • bursa - balıkesir arasındaki bir petrol ofisinden bulup bagaja doldurduğum maden suyu
  • depozitolu şişedeki cinsi normalinden daha da muazzam olan maden suyu.
  • bir zamanlar oyun için kapağını biriktirdiğim maden suyu.
  • bursada çok satılan maden suyu.
  • çok üzülüyorum bu marka maden suyuna hep içecek reyonunda 6lı paketlerin hiçbiri açılmamış duruyor kimse almıyormuş gibi hissediyorum ismi de çok acınası “kınık”
  • yüzünü maden suyuyla yıkayın ne bir kırışık olur cildinizde,ne de sarkma.
hesabın var mı? giriş yap