şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: wabisuke)
 • bleach in emo karakteridir, tek göz hep kapalı sanırsınız gözün altından zaraki kenpachi hesabı bir chakra amici falan çıkacak ama boş çıktı. bounto bölümlerinde ve diğer fillerlarda aktif rol veriyorlar kendisine ilginçtir.
 • kendisi gin ichimaru'dan boynuz yediği için pasif ve ezik kabul edilse de aslında hem zeki hem de yetenekli bir dövüşçüdür. kılıç dövüşünün arasına kido'ları iyi sıkıştırır. ikinci espanda barragan luisenbarn'ın fraccion'larından biriyle olan dövüşü takdire şayandır.

  kılıcı wabisuke, gücü itibariyle süper karizmatik bir silahtır, ayrıca 243. animede öğrendiğimiz kadarıyla biraz da psikopattır.

  ilerde kendisini kaptan olarak görmek isterim şahsen.
 • http://www.zerochan.net/720633

  kibar bi arkadaştır. sığır gibi bağırmadan nazikçe dövüşür. ayrıca abarai renji'nin de sınıf arkadaşıdır. önceden sınıfın ineği diye renji buna kıl olsa da sonradan sağlam dostlukları oluşmuştur. eğer bankaisini ortaya çıkarmayı başarabilirse, 3. takımın kaptanlığının kendisine verileceğine dair bir tevatür dolaşmaktadır.

  --- spoiler ---

  manga itibariyle ölmediyse tabii

  --- spoiler ---

  --- spoiler ---

  edit: manga itibariyle eski vizard-kaptan otoribashi 3. takımın başında olduğundan ve kendisi de maalesef hakk-ı rahmetine kavuştuğundan, bankai ve kaptanlık muhabbeti yalan olmuş kişidir.

  --- spoiler ---
 • ezik bir karakterdi. battle in fake karakura town'da, ichimaru gin muhabbetine sinirlenince ve kendisiyle taşak geçen arrancar'ı fena tokatlayınca kendisine olan umudum eksponansiyel bir şekilde artmıştı... espada'nın yandan yemişi, favori bleach karakterlerimden oluşan kozhada ekibine bile alacaktım kendisini amma...

  --- spoiler ---

  arkadaş o nasıl bir ölümdü öyle. adam shikai formuna bile geçemeden harcandı gitti...

  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  kendisi geri gelmiştir... göğsünde koccaman bir delikle. kablolar falan geçiyor ordan. hay amk, öldürdünüz niye geri getiriyorsunuz. yeter daa
  --- spoiler ---
 • (bkz: wabisuke) shikai formundaki özelliği gayet akıllıca olan bir zanpakuto'su vardır
 • 3. takım teğmeni. kullandığı zanpaktu'sunun ismi (bkz: wabisuke). donuk bakışlı, cool duruşlu, sadık ve karizmatik teğmenlerden. sarı saçları ve doğru hamleleri ile düşmanın korkulu rüyası. wabisuke'sinin gücü ile kestiği her şeyin 2 kat ağırlaştırabiliyor. 2. kere keserse 2 kat daha ağırlaştırıyor. 3 kez kerese 2 kat daha ağırlaştırıyor. böyle de cool bir abi.

  --- spoiler ---

  218. bölüm: kira, zetsubo no naka de no tatakai

  3. takım’ın simgesi kadife çiçeğidir. kadife çiçeği umutsuzluğu simgeler. aslında dünya görüşümüzü simgeler. dövüşler kahramsı olamaz. dövüşler eğlenceli olamaz. dövüşler umutsuzlukla kaplı olmalıdır! karanlık, korku verici ve berbat. bu şekilde insanlar dövüşmekten korkacaktır ve savaştan kaçınmaya çalışacaktır. zanpaktou’m wabisuke’nin 3. takım’ın idealleriyle oradaki diğer tüm kılıçlardan çok daha fazla eşleştiğini düşünüyorum. her saldırdığında rakibinin ağırlığını artırır. ta ki rakip kendi ağırlığına dayanamayıp dizlerinin üstüne yere yığılana dek! ve de rakibin kafasını öne eğerek ona özür diletir. bu yüzden adı wabisuke.

  --- spoiler ---

  --- spoiler ---

  218. bölüm: kira, zetsubo no naka de no tatakai

  savaşçılar hayatları için yalvarmaz. güle güle, gök savaşçısı. umarım beni affetmezsin.

  --- spoiler ---