şükela:  tümü | bugün
  • almanya'nın stutgart şehrinde yaşayan leonie müller dir.
    ev sahiplerinden ve kira ödemekten sıkıldığını söyleyerek 240 euro karşılığında aylık tren bileti alan şahıs pılını pırtısını toplayıp trene yerleşmiştir.

link
  • gayet ilginç güzel bir karar veren kadın. çevresini inandırabildi mi bu durumuna merak ettim.
  • çok salakça şey duydum ama hayatımda duyduğum en salakça şeyler listesine baya üst sıralardan giriş yaptı bu kız.

tanım: mal bir canlı. banyo yapılacak tuvaletler mi onlar? ıyk ya ayrıca duş yok trenlerde nasıl yapıyormuş acaba?
  • benimle yaşaması içinkendisine 45-50 milyon euro verebileceğim kızdır, kafası pek çalışmayan kızdır ayrıca.
  • türkiye'de yapmaya kalksa aynı gece tecavüze uğrayıp parçalara ayrılarak öldürülmesi muhtemel kız.
  • trende duş almak dışında yolculuk yapmaktan farklı bir aktivitesi olmayan kız. bildiğin seyahat ediyor. ben de kullanılmayan bir vagona yerleşmiş sandım. dikkat çekme çabaları.
  • nrw eyaletinde yaşıyor olsaydı, üniversiteye gidip aynı zaman da semesterticket alarak 6 ayda 1 defa 240 euro para öderdi.. her ay ticket parası verilir mi lan..