şükela:  tümü | bugün
641 entry daha
  • marşı şimdi dinledim. şarkı bilgileri kısmında albüm: türk marşları; sanatçı: türk kara kuvvetleri komutanlığı bando ve armoni mızıkası, kıraç aradım fakat kıraç sadece kendi üstüne almış, tkkk bando ve armoni mızıkası'na atıf yapmamış.

bu marş nedir, kıraç futbol topuyla savaş topunu karıştırmışa benziyor. kıraç bu marşla ne yapmak, nereye varmak istemektedir?
  • youtube'da hemen sağında tarkan'ın milli takım marşı çıkıyor.işte insan o zaman anlıyor kaliteyi ve zamanın ruhunu.
  • %70'i haydi'den oluşan garip şarkı!?!
    dinleyeyim dedim, gülmemek için zor durdum. neden derseniz; kıraç'ın tuhaf hareketleri.
    adama marş bestele demişler, yanlış anlamış herhalde. bilmeyen biri bunun savaş için olduğunu yapıldığını zanneder.

olmamış.

19 sene önceki tarkan'ın parçasına bakın, bir de bu garabete.
  • kıraç'ı da sevmen o çırtlak sesli ayşe şule'yi de.
    tam bulmuşlar birbirlerini tencere kapak misali. nefret ediyorum bu dümenlerini sadece maddi menfaatleri için çevirenlerden.

bu şarkıyı, rezalet kelimesi de tam karşılayamıyor öyle söyleyeyim. bir de kıraç ne kadar yaşlanmış şaşırdım. elini eteğini çeksin otursun evinde beceremiyor artık bu işleri. pepe'den kazandıkları yeter onlara ölene kadar nasılsa.