şükela:  tümü | bugün
  • kendime klişe türk dizisi dışında izleyebileceğim bir şey buldum diye keyiflendiren, star'da başlayacak yeni dizi.
    (bkz: nergis kumbasar)
    fragman

edit: tutacak demiştim ben. ben demiştim ben.
  • fragmanından anlaşılacağı üzere iş adamıyla garson kızın arasındaki olayı anlatan dizi. yahu şu dizileri yapma demiyorum hobi olarak yapın ama türk kızını çok etkiliyorsunuz. böyle sosyal statü farkı içeren ilişkileri görüp özeniyorlar ondan sonra "acaba bi holding sahibine varır mıyım?" diye hayal kuruyorlar. sıfırın altında özgüvenleri birden tavan yapıyor. kezban hastalığı başlıyor, sonuç hüsran.
  • fragmanından anladığım kadarıyla fifty shades of grey hedesinin bondage içermeyen versiyonu olan dizi.
  • bu akşam 20.30'da star'da ilk bölümü yayınlanacak dizi.
  • fakir kiz ve zengin ve tabi ki centilmen kibar karizmatik vs oglan aşkı konulu diziye benziyo. bir de ask üçgeni var sanirim.
  • gayet güzel bir başlangıç yapmış dizidir.

izlettiriyor kendini.
  • baş roldeki kıza sanırım aşık oldum. çok aşırı güzel lan kızıl saç, beyaz ten falan :(

edit: (bkz: elçin sangu)
  • neriman karakterinin yeni fenomen olmasini diledigim dizi. diger dizilerdeki is ceviren karakterlerden bin kat daha orijinal oldugu kesin. (bkz: nergis kumbasar)
  • cuma günleri izleyeceğim ve takip edeceğim dizi. bugünün saraylısı dizisinde kendisini görüp çok ama çok beğendiğim barış arduç var. o nasıl gülüştür, o nasıl bakıştır allah'ım sen neler yaratıyorsun öyle.
  • bazi dialoglarini yakin hissettigim dizi. nergis kumbasarin rolu ne tatli, ayrica basroldeki kiza bayildim hem cok guzel hem de cok doğal.yalniz saçları en basta kabarikken daha guzeldi ya ve o goz makyaji tam bi harika dostum! ama dizi muzigi kel alaka diye sordurtuyor insana, çok beklenti olmadan izleyince gayet akan bir dizi.