şükela:  tümü | bugün
 • kendime klişe türk dizisi dışında izleyebileceğim bir şey buldum diye keyiflendiren, star'da başlayacak yeni dizi.
  (bkz: nergis kumbasar)
  fragman

  edit: tutacak demiştim ben. ben demiştim ben.
 • fragmanından anlaşılacağı üzere iş adamıyla garson kızın arasındaki olayı anlatan dizi. yahu şu dizileri yapma demiyorum hobi olarak yapın ama türk kızını çok etkiliyorsunuz. böyle sosyal statü farkı içeren ilişkileri görüp özeniyorlar ondan sonra "acaba bi holding sahibine varır mıyım?" diye hayal kuruyorlar. sıfırın altında özgüvenleri birden tavan yapıyor. kezban hastalığı başlıyor, sonuç hüsran.
 • fragmanından anladığım kadarıyla fifty shades of grey hedesinin bondage içermeyen versiyonu olan dizi.
 • fakir kiz ve zengin ve tabi ki centilmen kibar karizmatik vs oglan aşkı konulu diziye benziyo. bir de ask üçgeni var sanirim.
 • baş roldeki kıza sanırım aşık oldum. çok aşırı güzel lan kızıl saç, beyaz ten falan :(

  edit: (bkz: elçin sangu)
 • beğendiğim dizidir. izliiciğim efendim. zaten bde en sevdiğim peynir sunuyor aralarda gidip peynir yiyesim geliyor. ramazanda başladı diye böyle oldum sanırım. neyse konumuza dönelim. esas oğlan ve kız epey iyi olmuş, uyumlu olmuşlar. çocuğu tanımıyordum yalnız. tanımış oldum. epey epey güzel styling yapmışlar çocuğa. iyi taşıyor kıyafetleri. dizi de cici. tam yaz dizisi.
 • nergis kumbasar ın aşırı sevimli olduğu yaz boyunca takip edilesi bi dizi olmuş. ayrıca baş roldeki gençler de hem diziye hem de birbirlerine çok yakışmışlar bıcır bıcır enerjisi yüksek bi yapım. şimdilik hızlı ilerliyor olması da büyük avantaj kendisinin böyle devam etmesini temenni ediyoruz.
 • tutmayacak dizi. benim seyrettiğim diziler tutmaz. 5-6 haftaya finali gelir. üzgünüm star bu da gol değil.
 • elit bir eksici olarak nat geo izlerken reklam arasinda denk geldim sonra kanali degistirmeyi unutmusum. kizin saclar aslan yelesi gibi massallah yoklugunu aratmadi belgeselin.

  tespitler guzel yalniz. ordan yurusunler. olm biz erkekler ne duz adamlariz lan. dikkatli bir cift goz direk cozuyor olayi. dikkatli olmasina da gerek yok gerci, bir cift goz yeter. o kadar duz adamlariz amk. uzulsem mi, sevinsem mi bilemedim halimize.

  neyse, bu kadar varosluk yeter. ben nat geo 'ya geri donuyorum. esen kalin.
 • başrollerinde iki adet alzheimer den muzdarip erkek karakter barındıran dizi.
  hadi bi tanesi çapkın rolüne bürünen , her gittiğinde kendine rizottosunu getiren beraber foto çektirdiği gayet de çekici kızı tanımadı.diğeri ağır abi takılan o da güpegündüz kafası ayıkken kolundan sürüyüp dışarı götürdüğü kendisini zorla öptüğü için okkalı bir tokat yediği kızı da tanıyamadı.
  ha birde genç bir kız yeni girdiği işten 200 bin lira avans almış ve bunu abisi gayet doğal karşıladı aklına şehrazatla onur' u hiç getirmedi.herhalde bunlar bizim için alelade olaylar o yüzden büyütmeye gerek yok demeye mi getiriyorlar anlamadım.
  başroldeki hanım kız gayet başarılı lakin kendisini sevdirmeye çalıştığı efendiye sanırım sen ortalık salın arzı endam eyle şöyle boyun posun görünsün yeter demişler.kendisi bir bölümü yanlızca tek mimikle tamamladı.
  bir görselle anlatırsak böyle bir şey

  2 bölüm editi sandığım kadar da muzdarip değillermiş.ayriyeten reytingde zirve yapmışlar.
  buraya eklediğim youtube hd seyr linkleri devamlı mazi oluyor. star tv ful hd diye kandırıp sitesinden sd yayın vermeyi bırakır umarım .
  efendim şöylede videolar kısmı güzel bir vkontakte sayfası da varmış

  4 blm editi defne habire beyazlıyor yakında şeffaf olacak.