• bu sizin tercihinizdir.
    gözünüz yiyorsa alın sırtınıza çantanızı ülke ülke gezin ya da evlenmeyin birlikte yaşayın, çocuk yapmak zorunda da değilsiniz, küresel ısınma vs zaten dünyanın fazla ömrü kalmadı.
    ben de kira ödüyorum ama aynı zamanda kendim için, gelişmek için, hayattan zevk almak için pek çok aktivite yapıyorum.
    kendinizi geliştirmek, ilgi alanları yaratmak, dünyanızı değiştirmek sizin elinizde.
    sızlanmayı bırakın.

edit. metin
  • muhteşem bi hayat bence.

kirasını ödüyor, buzdolabı full, faturalar borçlar tıkır tıkır ödeniyor.

lan türkiyenin yarısında bu lüks yok:) ödenmemiş vergiler, mtvler, faturaların, kredilerin toplam bedeli 50 milyar tlyi aşmış durumda. ekonomimiz cunku çok kıskanılası falan.

böyle bi hayatınız varsa muhtemelen karı koca beyaz yakalı mutlu mesut sıcacık bi aileniz vardır. allah mutluluğunuzu daim etsin.
  • kirayı alan tarafta olduğum için paylaşmadığım kaderdir.
  • buzdolabını bir türlü dolduramadığımdan ölemiyorum. o yüzden ütopik önermedir.
  • hayatına anlam katmayı başaramamış insanların hezeyanı. yapmayın yahu.
  • (bkz: kredi çek araba al kredi çek ev al tatile çık çocuk yap)
  • sahip olanların çok şikayet etmemesi gereken hayat felsefesi. yaşadığınız hayatın tadını çıkarma kısmını buzdolabını doldurarak yapıyorsunuz işte, yemek yemek çok büyük bir keyiftir, insanlar rahatça yemek yiyebilmek uğruna spor salonlarını tıkış tıkış dolduruyorlar düşünün artık.*
  • evsizlerin yaşamadığı kader.
hesabın var mı? giriş yap